Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » HP rajongók! A könyvben a sok...

HP rajongók! A könyvben a sok fantasztikus karakter mellet néhány egészen apró hiányosságot is észre lehet venni. Például nem említi meg a könyv, hogy pontosan hogy is néz ki a Hugrabug klubhelyisége, pedig nagyon jó lenne. Tudtok ilyeneket írni?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok, ki mennyit tud összeszedni...

Én már találtam egy párat...



2017. jan. 27. 17:56
 1/8 anonim ***** válasza:
92%

Számomra az rejtély, hogy nyáron mi van a tanárokkal. Az már kiderült, hogy Piton a Fonó-sori házában tartózkodik, és szerintem Trelawney és Firenze a Roxfortban töltik a nyarat, mert nincs hová menniük. De kíváncsi lennék, hogy a többi tanár ilyenkor hol nyaral:D

Azt sajnálom még, hogy a romos boltívről, aminek Sirius átesett a túloldalára nem derült ki több.

Pl. hogy mire használták a minisztériumban?

Mi is az valójában?

És Mik voltak azok a hangok, amiket csak Luna meg Harry hallott

2017. jan. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
És ha már a tanárok, ezek szerint egy tanárnak sincs családja? Mármint az év nagy részében az iskolában vannak. Egyébként szerintem a Roxmortsban lakhatnak. Lehet, hogy nem minden tanár lakik az iskola falain belül, hanem lent vannak a faluban a családjukkal.
2017. jan. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Lily Aldrin 22 ***** válasza:
100%
1es szerintem a hangok amiket csak Luna meg Harry hallanak azok a halott szeretteik hiszen csak Neville meg ők ketten "találkoztak" a halállal de Neville nem volt abban a helységben és szerintem ez azt is megmagyaráza h miért halt meg Sirius mikor átesett rajta
2017. jan. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Lily Aldrin 22 ***** válasza:
2es szerintem is laknak lent a faluban m olvastam h ugye Neville Hannah Abbottot veszi feleségül akivel később lent a faluban élnek mivel a lány megörökölte a Három seprűt
2017. jan. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2-es a diákok is az év nagy részét az iskolában töltik mégis van családjuk :D
2017. jan. 31. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

" 2-es a diákok is az év nagy részét az iskolában töltik mégis van családjuk :D"


Azért a házas életnek nem tesz valami jót, ha Apjuk vagy Anyuk 10 hónapot valahol máshol tölt. :D

2017. jan. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem rég jutott eszembe, hogy például sosem ír arról, hogy elmennének használni pl.: a mellékhelységet, de arról sem ír h egyáltalán fürdenének-e...

,,Harry annyira kimerült, hogy ruhástól bedőlt ágyába és rögtön elnyomta az álom..." Eljárnak egyáltalán esténként fürdeni? (A tűz serlegében egyszer használja a fürdőt a tojáshoz, de az már más tészta)

2017. febr. 1. 18:47
 8/8 Lily Aldrin 22 ***** válasza:
81%
az engemis érdekelne h h van m ugye a prefektusoknak van külön fürdőjük de aki nem prfektus azoknak van nem prefektus fürdőjük vagy házanként van vagy ott van a hálótermeknél egyáltalán van külön lány meg fiú fürdő? és a prefektusoknál van beosztás? m Harry csak úgy random oda ment és mi van ha épp akkor fürdik vki akkor nem nyílik ki az ajtó vagy rálehet rontani a másikra vagy H VAN EZ?
2017. febr. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!