Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Diakmunkara jelentkeztem és...

Diakmunkara jelentkeztem és holnapra behívtak mit kell magammal vinnem? 16L

Figyelt kérdés

Meg soha nem voltam állás interjún, és nem tudom mit vigyek magammal és hogy hogy megy ez az egész.

Vendéglátásra jelentkeztem és holnap megyek be 2 helyre is.

Önéletrajzot elküldtem a jelentkezésemmel.

Meg sosem dolgoztam és 16 éves vagyok

És meg egy kérdés hogy mivel messze van tőlem a munka ezért anyukám autóval be visz hogy jöjjön be velem az étterembe? Akar az interjúztató helyisegbe?

Nemtudom hogy kellene mert ő nagyon úgy hiszi és mi lenne a legcélszerűbb?



2018. jún. 28. 14:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Igényesen legyél felöltözve, édesanyád meg ne menjen be veled. Nem ő fog dolgozni hanem te.

Irataidat vidd magaddal mindenképpen.

2018. jún. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Személyi, lakcímkártya, adókártya, TB-igazolvány legyen nálad, bizonyítványaid, EÜ-kiskönyv szintén. Jobb lenne, ha egyedül mennél, nem anyuci kísérgetne munkába.
2018. jún. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Oké rendben köszönöm akkor ezeket viszem

Tudom erre én is gondoltam de anya nagyon szkeptikus ez miatt baj is volt hogy minek megyek meg ráfizetéses és dolgoznom kell sokat stb

Az öltözéket visszatérve mit vegyek fel?

Alap persze az igényesség.. Pl lehet rendes szép igényes nem rövid nyári ruha vagy a fekete fehér ünneplő?

2018. jún. 28. 16:13
 4/5 anonim ***** válasza:
HOgy lehet ráfizetéses egy munka, ezt kérdezd majd meg tőle. Egy szolid ruha, ünneplő nem kell.
2018. jún. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát a beutazással és azok költségeivel mert tőlünk 30km kocsival de Pesten a közlekedés huuu ...és meg az étel stb és idő

Őszintén csak 1 hónapra szeretnek max 1,5

2018. jún. 28. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!