Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Jelentkeztem egy diákmunkára...

Jelentkeztem egy diákmunkára ahova egy diákszövetkezet közvetített, viszont nem tetszik és nem szeretem, szeretnék át menni másik munkára, ahova egy másik diákszövetkezet közvetít, válthatok következmények nélkül?

Figyelt kérdés
Ha el hagyom a jelenlegi helyet nem fognak pénzt le vonni vagy egyáltalán át mehetek e másik szövetkezethez ?A szerződésbe nincs semmi olyan bele foglalva hogy bizonyos ideig kötelezően náluk kell dolgozni, azt beszéltük hogy a munkáról mindig egy hétre előre egyeztetünk , egy hetet már le is dolgoztam viszont nagyon zajos a hely és váltani akarok

2017. jún. 15. 17:17
 1/2 anonim ***** válasza:

És mi lenne, ha holnap felhívnád a diákszövetkezetet és velük beszélnéd ezt meg? Hiszen velük kötöttél szerződést, amit mi nem látunk, nem tudjuk, mi van benne.

egyébként több diákszövetkezetnek is lehetsz tagja.

csak az a lényeg, hogy korrekten beszéld le a mostanival, hogy túl zajos, mást szeretnél dolgozni. Még az is lehet, ők is tudnak más munkát adni.

Úgy tudom, vannak diákszövetkezetek, ahol 1.000 ft tagdíjat kell fizetni - amit az első fizetésből vonnak. Pl. ezt sem tudjuk, hogy van-e ilyen a szerződésedben?

2017. jún. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, így korrekt, ha szólsz, hogy többet nem mész. Elmondhatod, hogy zajos, de azt is mondhatod, hogy, találtál mást, vagy azt is, hogy most egy ideig nem tudsz dolgozni. Hidd el, ha szólsz, értékelni fogják.
2017. jún. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!