Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Most miért vagyok szánalmas?

Most miért vagyok szánalmas?

Figyelt kérdés
30 éves érettségizetlen vagyok és még nagyon keveset dolgoztam, de most miért kell engem ezért ismeretlenül elítélni? Lettek szakmáim az elmúlt évek alatt és mivel nem volt könnyű gyerekkorom, mert sokat bántottak, ezért szociális fóbiás lettem, és nem kívánkozom emberek közé menni. S a szüleim eltartanak, nem érzem úgy, hogy rá vagyok szolgálva a munkára, elkényelmesedtem... járok pszichológushoz, aki "erőt" add a munkakeresésre. Szerintem egy 30 feletti pályakezdő találhat még munkát. Ennyire irigyek az emberek, hogy nekem ilyen jól megy? Egyből szánalmas vagyok a sok rosszindulatú fazon miatt. Most akarok jobban belehúzni a munkakeresésbe egyébként....
2018. jún. 28. 18:18
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
79%

Nem irigykednek rád.

Azért gondolhatják ezt rólad, mivel 30 éves felnőtt, munkaképes emberként is a szüleid vérét szívod, és elvárod hogy eltarsanak.

2018. jún. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
A szülők dolga eleve az, hogy támogassák a gyerekeiket lélekben is...de mit szólnak be, nem ítélkezhetnek...
2018. jún. 28. 18:30
 3/20 anonim ***** válasza:
Szakmafüggő. Ha hiányszakma, akkor alig várnak.
2018. jún. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
59%
Nos nem vagy szánalmas csak a te korodban a szülők nem kötelesek eltartani a gyerekeiket. Bocs, hogy ezt mondom, de én csak a szüleidet sajnálom...
2018. jún. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Inkább lusta. Mi lesz veled ha nem lesznek a szüleid?
2018. jún. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Ennyire szánalmas ember biztos nem létezik... Ez kamu :D
2018. jún. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

4. nem tudom mit sajnálod őket tök jól el vannak.


5. Azaz én gondom


6 nem kamu...

2018. jún. 28. 19:02
 8/20 A kérdező kommentje:
3 igen ha hiány van akkor megyek, de válogatós is vagyok :D
2018. jún. 28. 19:12
 9/20 anonim ***** válasza:
Az ilyen emberek minek élnek?
2018. jún. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
9 ne aggódj nem akarok sokáig...
2018. jún. 28. 22:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!