Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek ez szánalmas...

Szerintetek ez szánalmas dolog? 20/F

Figyelt kérdés
Az van hogy 2016 ban érettségiztem de ott megbuktam,de nem adtam föl elmentem külön tanárhoz és 1 hónap alatt 3-sra érettségiztem le,de ez nem volt elég és foldrajzbol is újra érettségiztem eredeti 3s lett de megcsináltam a javított 5sre külön dicsérettel. Nagyon boldog voltam mindneki aztán föl is vettek az egyetemre madarat lehetett volna velem fogatni annyira boldog voltam és midnenki más is . A baj ott kezdődött hogy most otthagytam az egyetemet mert nekem egyáltalán nem tetszett. Újra szándékozom érettségizni és nyelvvizsgát tenni mert mást szeretnek tanulni. Mennyire vagyok szánalmas én annak érzem magam akkk osztálytársaim voltak azok már lassan végeznek én meg majd most kezdek bele majd elszomorító nagyon . Szerintetek ?
2018. febr. 11. 21:39
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Egy kicsit gáz, h egy helyben topogsz. Szerelmes lettél az érettségibe? Lépj tovább, nem azon fog múlni bazzeg.
2018. febr. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
Őszintén? Elég ciki, hogy mindig visszamész az érettségihez. Lépj már tovább.. Ha meg ennyire nem megy a tanulás akkor az egyetemet sem kéne erőltetni. Tanulj inkább valami szakmát.
2018. febr. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én lassan 20 évesen először fogok nekiesni az érettséginek. Sose buktam. 7 évesen kezdtem a sulit, és nyelvi előkészítős is voltam gimiben. Ez van. Ehez képest te még mindig előrébb jársz. Ha mellette pedig dolgozol is valamit, és nem csak eltartatod magad akkor szerintem nem gáz.
2018. febr. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az van igen,ma küldtem el az önéletrajzomat több fele és mellette csinálnám.
2018. febr. 11. 23:26
 5/6 anonim ***** válasza:

Te hülye vagy.

Ne hagyd abba, 20 éves vagy úgy beszélsz mintha 60 lennél.

2018. febr. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan helyzetben vagyok, mint az egyik válaszoló. 20 évesen fogok érettségizni először, nyelvekből már megvan. Az a lényeg, hogy tudd, mit szeretnél tanulni, és ne csak úgy tengj-lengj, mert ez mind kidobott pénz és főleg idő/energia. Ha valóban tudod, hogy mit szeretnél tanulni, akkor ennek most keményen ülj neki és valósítsd meg az álmod. Ez legyen az utolsó érettségi, hogy aztán tényleg oda vegyenek fel, ahova szeretnél menni.
2018. febr. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!