Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért csinálják ezt?

Miért csinálják ezt?

Figyelt kérdés
Van olyan 1-2 ember akit általános iskolából ismerek. Amikor csináltam az fb-met bejelöltem őket és visszaigazoltak, mert nyilván ismerjük egymást. Aztán azóta ,,harcot,, vívok velük. Állandóan letörölnek.. Volt amikor 1x megint bejelöltem őket, azóta megint letöröltek. Kérdezem én: mi bajuk lehet? vagy spontán hülyék? nem nagyon vesztettem velük semmit, meg nem életbevágóan fontos, csak kérdezem. veletek is volt már ilyen?

2018. jún. 30. 18:24
 1/4 anonim ***** válasza:
49%
Nem értelek. Ha egyszer kitöröltek az ismerőseik közül, akkor mi a f @szért jelölöd be újra őket? Engem még a Jóisten se tudna erre rávenni...
2018. jún. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Velem is volt ilyen,nem tudom,hogy miért töröltek mert ha az utcán összefutunk előre köszönnek,viszont engem annyira nem is izgat ez a dolog.Én nem vagyok egy túl aktív felhasználó évente max 1képet ha felteszek,viszont ha te egy minden percben posztoló tipus vagy akkor lehet az nem tetszett nekik,hogy veled volt tele a kezdőlapjuk.
2018. jún. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem szoktam posztolgatni semmit se, meg semmi ilyesmi. Csak kíváncsi voltam.
2018. júl. 1. 00:06
 4/4 anonim ***** válasza:
Gondolom elfogadják a jelölésedet, mert jófejek akarnak lenni, csak aztán meg szépen el akarnak párologni mellőled, merthogy minek tartsák veled a kapcsolatot; ha úgyse dumáltok napi szinten, úgyse tartanák veled a kapcsolatot, úgyse jelentesz nekik annyit, mert már azok az idők elmúltak, amikor ilyen nagyon jó barik voltatok egymással és mindent megosztottatok. Márha volt olyan. Az idők változnak, neked is ezt tudomásul venni opcionális lehet. Itt ez a változás világa, itt csak az az egy az állandó, hogy minden változik, tehát semmi sem állandó. Tehát a változás az, ami stabil, amit biztosra lehet venni.
2018. júl. 1. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!