Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Folyamatosan megalaznak...

Folyamatosan megalaznak mitévő legyek?

Figyelt kérdés

Igazából csak rokoni körben jellemző ez.


Az öltözködési stilusomat kritizálják gusztustalan módon és hiába visszaszolok ,ők többen vannak ezért ez nem sokat ér..



2018. jún. 30. 20:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen az öltözködési stílusod?
2018. jún. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Oké, hogy a rokonaid, de attól még nem kell találkoznod velük, nem kell kommunikálni.


Van nekem is ilyen rokonom. Szüleim még járnak hozzájuk, de nekem valahogy mindig pont akkor lesz más programom 😉

2018. jún. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sz*rd le őket. Amúgy mi a kifogásuk az öltözködésed ellen?
2018. jún. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Szaggatott nadragokat viselek illetve hosszított pólót és ezt kritizálják a leginkább valami undorító módon.


Sokszor megfogadtam magamnak,hogy megszuntetem veluk a kapcsolatot ,de végül is ma határoztam el ezt a döntést leginkább..


Köszönöm a válaszokat.

2018. jún. 30. 21:10
 5/6 anonim ***** válasza:
Amúgy lényegtelen mi van rajtad 😃 ha mást veszel fel, azt kritizálják majd. Fikázzák a tanulmányaid/munkáid. Minden szar, amit te csinálaz, ami te vagy. Embertelen
2018. júl. 1. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ezen már én is gondolkoztam...valószínűleg van benne valami.
2018. júl. 1. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!