Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tehetek ha folyamatosan...

Mit tehetek ha folyamatosan megaláznak a babával? Pl rá fújják a füstöt, azzal, hogy csak megnézi a babát, stb. más is tapasztal ilyeneket?

Figyelt kérdés
látják, hogy viszem fel a lépcsőn a kocsival a gyereket, majd meg szakadok és nem mennek arrébb, hogy elférjek, a lakásom elé a folyosóra kiteszik a szemetet, hogy azt kerülgessem mikor jövök ki.
2014. jún. 18. 15:26
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
meg sorolhatnám.minden nap annyi ilyet kapok, hogy már nem birom idegileg.
2014. jún. 18. 15:28
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Èn szólnèk nekik szèpen.Aztàn ha nem vàltozik a helyzet akkor erèlyesebben is.

Vagy nagyon butàk,vagy annyira csak magukkal foglalkoznak,hogy nem èrdekli öket màs.

2014. jún. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
elég fura szomszédaid vannak... mondhatni bunkók... én még soha nem találkoztam ilyennel, inkább segítőkész és kedves emberekkel (de ezt nem nevezném megalázásnak, inkább bunkóságnak a részükről)
2014. jún. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Erdekes környék lehet, hacsak nem veled van a gond es mindent sértésnek veszel....
2014. jún. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
jóég, hol laksz te?!
2014. jún. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
42%
Szólni kell nekik, először kedvesen majd erényesen, majd áttolni a babakocsit a lábukon. A szemét problémára meg, tedd arrébb, aztán amikor arrébb teszed egész véletlenül kiszakad és oda borul a lábtörlőjére. Nálunk ilyenek nincsenek, nagyon kedvesek itt az embereke, pedig nem egy elit környéken lakunk.
2014. jún. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
74%
Ez egyáltalán nem megalázás. Sok atrocitás ér, de ugyanennyi ért mást is, akinek nincs gyereke csak ezt érzékenyebben viseled.
2014. jún. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezt ne vedd magadra, nem hiszem, hogy megalázás, inkább közöny és/vagy figyelmetlenség. 41 hetes (!) terhesen felszálltam a villamosra és senki sem mozdult, pedig tényleg olyan hasam volt már, hogy húúú.. Persze nem esett jól, de nem vettem magamra, szerintem, mint írtam, az emberek nemtörődömök. És erre csak akkor jönnek rá, mikor ők, vagy hozzátartozójuk kerül hasonló helyzetbe.
2014. jún. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

kisebbség, szegények lakta övezetben élek

erélyeskedni nem mernék


jelenleg azon vagyok épp, hogy ne szívjam mellre, mert komolyan ezért sírni..., és mégis.


majd átkopogok a szomszédnak, rákérdezek a szemétre, de alig merek.

2014. jún. 18. 15:39
 10/13 A kérdező kommentje:
8! hu amiket én is kaptam terhesen, pl nem bírtam temposan átmenni a zebrán és ököllel anyáztak a kocsiból, nem is folytatom
2014. jún. 18. 15:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!