Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szeretnek hivatalosan is...

Szeretnek hivatalosan is letagadni 5 évet a koromból, mi történik ha átírom az irataimat, utlevelemet?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok, de szeretném ha 20 éves lehetnek. Az okok nem erdekesek, szükséges és kész.

Szóval, 1993-ban születtem és szeretnem a hármast egy nyolcasra atjavitani, viszonylag könnyen megvan a formajukbol adodoan.

Lehet ebből problémám? Kerülhetek bajba?


2018. júl. 1. 15:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
lehet.. pl:hamisitas..
2018. júl. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
78%
nem csinálhatod nem lesz bajod belőle mert meg se teheted.
2018. júl. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Normális vagy? És mi az az ok?
2018. júl. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csináld meg, aztán majd számolj be hogy mi a fejlemény.
2018. júl. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
KÖzikirat-hamisítás annak minden következményével együtt. Években mérik.
2018. júl. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Ugye nem komoly a kérdés? 25 évesen meg sem fordult a fejedben, hogy ezért lecsukhatnak!?

A közokirat-hamisítás 3 évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő!

Igazad van, az okok nem érdekesek, mert nincs olyan ok, amiért ezt meg lehet csinálni!

2018. júl. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
5 évet letagadsz, cserébe 3 évet leülsz a börtönben. Tökjó biznisz : D
2018. júl. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Az oké hogy közokirat hamisítás, de ugyan ki jönne erre rá? Büntetlen előéletű vagyok, és az indokom csak annyi hogy le szeretnek tagadni a korombol.
2018. júl. 1. 16:19
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire hülye vagy?
2018. júl. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Leírod a kérdésben: átjavítanád a valódi számot egy hamisra. Ez maga a hamisítás. Az is, ha bármilyen szerződésben hamis adatot adsz meg. Ezért számonkérhető leszel visszamenőleg is, amint kiderül. Személyes adatokat hivatalos iratokba rögzítéshez eleve nem szokás bemondásra megadni, azt legalább az igazolványról betekintéssel ellenőrzik, ügyvéd esetében a Pmt. törvény értelmében fénymásolatot is készíteni kell megadott esetekben. Már itt kibukhat hogy hamis irataid vannak. De egy munkaszerződésnél is, hitelkérelemnél, bárhol. Legyen már eszed...
2018. júl. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!