Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gyanús autó a ház körül...

Gyanús autó a ház körül járkál. (? )

Figyelt kérdés

Tegnap láttam először ezt az autót, amikor jöttem haza. Egy kis mikrobusz volt, a parkolóban állt, egy nőt ült benne. Mire felértem a lakásomba, elment. Ma került elő újra, 8 körül, mikor felkeltem, nem is foglalkoztam vele. Tudni kell, hogy én egy nagy paneltömbben lakom, és itt van a ház előtt és mögött is parkoló, mindig amikor jövök haza, az első ajtónál szoktam jönni, de a lakásom déli fekvésű, az összes ablak a ház mögötti terültre néz. Mikor elsőnek láttam az autót, akkor még elöl állt, ma már hátul, ezért is láthattam. 3-kor körül lefeküdtem egy kicsit aludni, mikor felébredtem kimentem az erkélyre, ott állt megint az autó, egy férfi ült benne, a kezét kilógatta az ablakon, feltűnően nagy és izmos volt. A rakodótérbe (nem tudom így hívják-e) valakit láttam, de nem tudom, hogy mit csinált, azt nem láttam. Nagyon megijedtem, mert szinte rögvest elment az autó, gondolom megláthattak. Egy olyan tíz perce pedig csak simán elment a kocsi az ablakom előtt. Felírtam a rendszámot, meg a kocsi típusát, de már rendesen félek. A környéken nagyon rég óta nem volt betörés, semmilyen bűncselekmény, ez nyugodt környék. Fogalmam sincs, hogy mit akarnak, soha nem láttam előtte az autót, nincs is semmilyen nagy értékem, egy kis 1,5 szobás lukam van, autóm sincs.


Valaki, kérem segítsen, mit csináljak, hogy a félelem ne uralkodjon el rajtam?


2018. júl. 4. 17:09
 1/9 anonim válasza:
15%
Lehet nem a pénzedet akarják, hanem meg akarnak erőszakolni. Vagy eladni prostinak. Jól nézel ki?
2018. júl. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Bocs, de szerintem menj valami szakemberhez, mert ez már nem enyhén paranoia. Vagy üldözési mánia.
2018. júl. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
Fordulj szakemberhez. És foglald le magad valami hasznossal, hogy ne agyalj feleslegesen.
2018. júl. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Átlagos vagyok, tipikusan olyan nő, akit észre se veszel az utcán, mert olyan átlagos, semmilyen vagyok. És az lehet, hogy már nekem is elmentek otthonról, de édesanyám bírónő, rengeteg hasonló üggyel találkozott, és láttam, amit láttam.
2018. júl. 4. 17:19
 5/9 anonim válasza:
Lehet csak a Desztók figyelnek. Nem vagy benne valami bűnszervezetben? Nekem mindig gyanús, glha egy fiatal nőnek saját lakása van, főleg ha Pesten.
2018. júl. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

"egy nagy paneltömbben lakom"


És honnan gondolod, hogy a paneltömbben lakó 20-50 emeber közül pont Téged figyelnek, akinek, mint mondod semmije sincs.

Kezeltesd magad, ha ezt komolyan gondolod, amit leírtál.

Volt ismerősöm, akihez heti szinten bejártak a házba, szerinte.

Semmit nem vittek el, csajk jelezték ide-oda rakásával valaminek, hogy bejárunk.

A felszerelt kamera hónapok alatt semmit nem látott, de a látogatók továbbra is bejártak.

Más nem lehetett, csak a falon keresztül.....

De nem győzte meg.

2018. júl. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg csak drogot terít, ne parázz.
2018. júl. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
69%
Van egy ilyen film is. Berántanak a furgonba, végigmennek rajtad hárman, de nyugi, aztán elengednek.
2018. júl. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hívj egy rendőrt ha komoly... ha meg nem..könyörgöm írj naplót...
2018. júl. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!