Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nektek gyanús lenne a lenti...

Nektek gyanús lenne a lenti hirdetés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Autóvásárlás előtt állok és megtetszett egy auto viszont teljesen laikus vagyok (tetszik vegyük meg szintű:))

Hozzáértőket kérdezném, hogy az alábbi hírdetés mennyire gyanús nektek? Illetve mire kérdeznétek rá mindenféleképp? Nekem az ára az ami kicsit túl kedvező.


[link]


Köszönöm a válaszokat előre is!



2017. máj. 28. 23:11
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Semmi gyanússág nincs benne. A reg. adóval és minden egyéb költséggel ott leszel, mintha itt vennél egy autót. Esetleg kicsit hátrébb. Ez külföldi járgány, így mielőtt komolyan használni tudnád, kell rá költeni jócskán (nem tudom pontosan mennyit).
2017. máj. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%

Az megtévesztheti a laikust, hogy odairnak egy összeget a magyar forgalomba helyezéssel ami nem reális.

A 355-höz kb 150-200-at kell hozzáadni amire papirozva lesz.

Az állapota sem lehet valami fényes ilyen olcsó autónak, valószínű arra is költeni kell, az 1,5dci motor is inkább kerülendő.

Olcsónak tűnhet de többet biztos nem ér.

2017. máj. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A dci miatt alapból le lehet számolni egy hasonló állpotú, de benzinessel szerelt autóhoz képest. a dci nem épp nyerő konstrukció, nem is nagyon lehet használtan máshogy eladni, mint nyomott áron.
2017. máj. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, erre voltam kíváncsi. Volt egy sejtésem, hogy valószínűleg nem ez az év ajánlata és egyébként is rohadt messze van. Megspóroltatok nekem egy hosszú utat és fölösleges költséget :)
2017. máj. 28. 23:28
 5/6 anonim ***** válasza:
66%

az hogy te fizeted a reagót nem gyanús hanem tény..

ahogy az is, hogy olyan tarkabarka az autó hogy ez már nem keveset látott lakatost az biztos..

a lökös eltérése nem érdekes mert a muanyagnak eltér a szine meg karcolódhatott, de hogy az egész segge más szinű meg a hátsó ajtó is, az azért elgondolkodtató.

2017. máj. 29. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 veterán vas ***** válasza:
72%

Az autó mindkét oldalán, markáns eltérések láthatóak, úgy a szín, mint az illesztési hézagok tekintetében.

Ahol a külső ennyire elnagyolt és sokféle, vajon milyen titkok rejtőzködhetnek a takarásban, motor, váltó , futómű, fékek tekintetében?


Röviden: nem venném meg!

2017. máj. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!