Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Gyanús, ha egy kereskedésben...

Gyanús, ha egy kereskedésben minden eladó autó csillog-villog, szépen néz ki kívül és belül is?

Figyelt kérdés
Mi lehet az oka? Külföldről behozott autókra szakosodik ilyenkor a kereskedés vagy ez csak szerencsés véletlen?

2016. dec. 14. 23:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Használt autókról van szó, vagy nulla kilométeres, gyári új autókról? Nekem nem gyanús egyébként, hanem minimális elvárás. Persze nem olyan helyeken, ahol eredetileg 15 milliós kocsit vehetek 150 ezerért.
2016. dec. 15. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%

Van egy kereskedés, ott a pali ott is hagyja néha a smirglipapírt, festékszórókat, rongyokat az autó körül...

És olyan szilikon szag van belül, hogy nem lehet megmaradni.

Az, hogy kiszakad a következő kanyarban a hátsó híd, mert szét van rohadva az alja, az szerinte nem téma.

2016. dec. 15. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%

Ez a minimum elvárás inkább.

Én onnan fordulok ki egyből ahol porosak, esőcsepp foltosak a kocsik, belül lábnyomosak.

2016. dec. 15. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk ez egy alapelvárás, hogy kilegyen nyalva az eladó autó kivül-belül. Persze már az emberek kitalálták, hogy ez is baj...
2016. dec. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem gyanús, minden kereskedés kinyalja fényesre a kocsit, hogy kapós legyen.


Engem nem szokott érdekelni, kitakarítani ki tudom én is egy óra alatt, és amúgy is kitakarítanám akkor is ha tisztán veszem mert ki tudja ki ült benne előtte. Az a nem mindegy műszakilag milyen állapotban van.

2016. dec. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Hát szerintem nem gyanús hanem normális. Olyan kereskedéstől sem vennék szívesen autót ahol minden autó koszos. Tele van hamuval és rohad benne egy félig megivott sör.
2016. dec. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Legyen tiszta a külső és a beltér, de a motortér azért inkább maradjon koszos.
2016. dec. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem gyanús. Egyébként is minden autó nemdohányzó, idős orvosházaspártól került a kereskedésbe...
2016. dec. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!