Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Használt autó, gyanús, ha az...

Használt autó, gyanús, ha az eladó hív fel?

Figyelt kérdés
Kinéztem egyet, távolabbi országrészben, csak mondtam, hogy nem biztos, hogy sikerül megoldási az utazást.Ha igen, akkor telefonálok. Másnap reggel már ő csörgött, csak nem vettem észre. Mindenki azt mondja, hogy biztos azért, mert szabadulna az autótól. Nem lehet, hogy csak szimplán rendes akart lenni?
2015. jan. 14. 05:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha visszahívod, tőle pontos választ fogsz kapni!

.

Az sem kizárt, hogy szabadulna az autótól, ugyanakkor rendes IS akar lenni!

2015. jan. 14. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi kinéztünk egy kocsit a 3A-s kereskedőnél, fel is hívtuk őket, hogy megvan-e még, stb. Utána napi 2x hívtak fel, hogy mikor megyünk megnézni, mire megyünk már lehet nem lesz meg, inkább vegyünk drágább kocsit hitelre (első autómat néztük, Swiftet max 300ezerig).

Szóval innentől kezdve nekem gyanús, ha hívogatnak :)

Viszont ha ő esetleg úgy gondolja, hogy te vagy az első érdeklődő, így eddig tied a kocsi, akkor inkább beszéld le vele (lehet rendes ember). Ha meg azelőtt elviszik, mint hogy megnézted volna, akkor hagyd. Nem neked szánták azt a kocsit.

2015. jan. 14. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
47%

Jééézusom..hány éves vagy? még sosem adtál, vagy vettél nagyobb cuccot, amire vágysz, vagy amit el szeretnél adni?


Hát az eladó persze, hogy meg akar szabadulni attól, amit kínál..útban, van, kell a pénz, ott az új, stb..


aztán...képzeld el. mit gondol, aki ilyen ügyben hív(mert nem győzi kivárni, mire felhívod) és nem veszed fel..mert nem veszed észre..hö?


igen, ez az eladó szimplán rendes akart lenni..


van ilyen, ha furcsa is...


a használt autót meg kell nézni, bárki is az elsdó, bármennyire is sürget..

elmondom ha nem tudnád, hogy az eladó is ember...


(bocs, de ideges lettem a címtől)

2015. jan. 14. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszi...

3. engem nem zavar, hogy te ideges lettél, nem kell érte a "bocsi" :D


Amúgy nem vagyok járatos a témában, és én is jót feltételeztem, a környezetem meg jól lehúzott, hogy hagyjam a ...csába. Ennyi.

2015. jan. 14. 06:55
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát a második kereskedőnél járt, ott persze nyomulnak, nem gond ha elviszik amit kinéztél, rádumál egy másikra csak menjen az üzlet. Magánszemély lehet pusztán rendes. Van más érdeklődő, de te voltál előbb, nem akar kicseszni veled. Telefonban általában le lehet venni ki mennyire normális
2015. jan. 14. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%

én még azon csodálkozom,hogy ebben az országban még egyeltalán gazdát cserélnek az autók.mert itt mindenki akkora serlokholmsz,ha kocsiról van szó!itt mindenkinek minden gyanús,mert ugye:

1)biztos hogy nem annyi km van benne

2)biztos törve volt

3)biztos van valami rejtett baja azért eladó/ilyen olcsó stb....

4)vagy az előző3 egyszerre.....

De ilyet még nem pipáltam,hogy már az is baj/gyanús,hogy visszahívott az eladó........

2015. jan. 14. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%

"biztos azért, mert szabadulna az autótól"


Mégjó hogy szabadulna tőle,hisz ezért hírdette meg.

Függőben hagyod a társalgást,és még Te gyanakodsz? omg...

2015. jan. 14. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Naná, hogy szabadulna tőle, ezért hirdette meg! Ha megtartaná nem hirdetné...


Azért meg hívd vissza, hogy mit akart. Lehet volt rá másik jelentkező és azért hívott föl, hogy téged érdekel-e még.

2015. jan. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"...mert szabadulna az autótól." LOL

Lehet rá esély, főleg ha még hirdeti is! :)


Mi van, ha azért hívott, mert neki nem lesz jó a találkozó, és "rendes akart lenni", hogy ne menj potyára.


De ha nem olvassa (éppen) most a gyakorikérdések.hu-t, akkor nem biztos, hogy megtudod a pontos választ. Ha beszélsz vele, akkor több esélyed van rá.


Ha elmész, még nem vagy köteles megvenni. Ha valami olyan nyilvánvaló hibát találtok, vagy ő csak ott személyesen mondja, ami perdöntő a vásárlásban, akkor azért lenne néhány keresetlen szavam az illetőhöz, hogy miért nem említette a telefonban...


(Mert sajnos ez egy tipikus dolog, hogy telefonban "megkímélt állapotú, női tulajdonostól", aztán személyesen a kapuban elkezdi a szöveget: "említette, hogy meg van törve, meg aztán nem is indul...")

2015. jan. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Persze, hogy szabadulni akar tőle, azért árulja :)

Ha visszahív, akkor inkább rendes, nem sokan veszik a fáradtságot, vagy "pazarolják" a drága idejüket, vagy a telefonkártyájukat.

2015. jan. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!