Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy kell a férfiakkal kommuni...

Hogy kell a férfiakkal kommunikálni, hogy ne oktassanak ki?

Figyelt kérdés
Én tényleg, de tényleg próbálok normálisan válaszolni még a gyerekes és primitív privátokra is (a szexualitás kategóriában ha megválaszolok egy kérdést egyértelműen, akkor nem feltétlen várok egy “haha szóval te már dgtál? és milyen volt?:P” szintű levelet, köszönöm), de a többséggel egyszerűen nem lehet beszélni. Miért mennek át ebbe az “én jobban tudom, majd én elmondom neked az hogy is van, képzeld ebben is tévedsz de majd Én elmagyarázom” stílusba? Miért kell flegmázni, kioktatni, határokat feszegetni? Vagy mit vártok, úgy őszintén? Tisztelet a kivételnek, de ha már ráírtok valakire, akkor azt a beszélgetést csak kölcsönös tisztelettel és erőfeszítéssel lehet fenntartani. Vagy az ideális beszelgetopartner csak bólogat, egyetért? Tényleg nem értem, mit vártok.
2018. júl. 4. 23:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Engem is mindig kioktatnak, gondolom így akarják kamatoztatni a "férfi dominanciájukat"... Nem kell nekik visszaírni, a legtöbb férfi itt ilyen. Én is mindig kedves vagyok,de tök felesleges, pár levél után kiderül,hogy debil.

Még mielőtt minden férfi bedurcizna: Tisztelet a drága,édes kivételnek! :)

2018. júl. 5. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

#10 szóról szóra ezt az üzenetet én is megkaptam már. Mindenkit betalál vele :D

Én kb. 70 letiltott embernél járok.

2018. júl. 5. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ez nem csak nőként van így, a butább emberek nagyon szilárdan meg vannak győződve az igazukról, és hiába érvelsz nekik, nem hajlandóak még csak elgondolkodni sem azon, amit mondasz nekik. Nem egyszer előfordult velem is, hogy kifejtettem a gondolataimat egy-egy kérdés alatt, és utána írt valaki nekem szitkozódó leveleket, hogy mennyire helytelenül vélekedem. Szerencsére egyébként ez ritkábban fordul elő, és jókat el tudok másokkal beszélgetni privát levelekben is, izgalmas itt ismerkedni.
2018. júl. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Aki ilyen típusú férfi, annak tök mindegy, hogy kommunikálsz, úgyis kioktat majd, mert "a férfiember az okosabb, mint az asszonyállat, ezért amit én mondok". Még akkor is, ha a nő egy többdiplomás vezető, ő meg egy alkesz munkanélküli.


Én is folyamatosan megkapom itt üzenetben, hogy "az nem lehet, hogy a te pasid nem bunkó, csak hülye vagy hozzá, hogy észrevedd" és hasonló okosságok :D. Ezeken én csak röhögni tudok.

2018. júl. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!