Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jó lenne már egy pasi, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó lenne már egy pasi, de képtelen vagyok férfiakkal kommunikálni. Hogyan tegyem mégis?

Figyelt kérdés
Tizenéves koromban volt pár közeledési kísérletem férfiakhoz, mind kudarcba fulladt, 20-as éveimre minden önbizalmam elszállt, jó régen úgy 6 éve volt egy pasim, de egyszerűen nem tudok férfiakkal beszélgetni, nagyon gátlásossá válok. Általában ezt nem gondolják rólam, mert mosolygós vagyok és kedves, nyitottnak tűnök. Kicsit már lemondtam az egészről, mert nemsokára 30 leszek, szerintem ehhez hozzá kellett volna szoknom eddig, próbáltam erőltetni, de nem megy. Még azokkal is zavarban vagyok, akik nem tetszenek. Végülis jól elvagyok egyedül, de néha hiányzik egy pasi.
2010. márc. 6. 01:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Most sajnos ezt nem fogod tudni azzal megoldani hogy ide írtál ez 100%!

Most azt sem mondhatom hogy próbálj meg nyitott lenni mert épp az a problémád hogy nem vagy az!

Sajnos nem tudom miért félsz a pasiktól nem sokban különböznek tőlünk! Szerintem csak annyit tudsz tenni hogy beszélgess velük sokat győzd le a gátlásaidat és próbálj meg fiú barátokat szerezni és csak beszélgess velük előbb vagy utóbb észreveszed hogy milyen közvetlen is tudsz velük lenni!

2010. márc. 6. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha gondolod én szétdikházhatom a devládat hopp jött egy sms pill
2010. márc. 6. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha pesti vagy gyere el velem kávézni egyet és beszélgessünk. Semmi közeledés csak beszélgetés. :)
2010. márc. 6. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem pszichológus segythet..biztos van ennek vmi oka h így izgulsz"félsz"tőlük
2010. márc. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
*segíthet
2010. márc. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az utolsó előtti válaszolónak van némi igaza...Lehet tényleg egy pszichológushoz elkéne menned megbeszélni,hogy mi a félelmed alapja. Lehet nincs elég önbizalmad és emiatt nem szabadulnak fel a gátlásaid.

Egyébként én is ebben szenvedek.:S Amitől elég sz@.ul érzem magam.:/ És fogalmam sincs,hogy lehetne ezt megoldani pedig tisztába vagyok a dolgokkal(hogy min kéne változtatnom pl)

Pedig még csak 17 vagyok.És nem volt még barátom.

2010. márc. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. azt hiszem valóban irány a pszichológus. és kedves utolsó nem szomorkodj, rengeteg időd van még. viszont ha tudod min akarsz változtatni, akkor tedd meg, nehogy te is a pszichonál köss ki, mint én.:)
2010. márc. 14. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!