Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Melyik dalában mondta ezt...

Melyik dalában mondta ezt XXXTENTACION?

Figyelt kérdés

Valami ilyesmi, hogy ,,ha meghalok, akkor szomorúan nézzetek fel az égre". Nem pont így van, valami hasonló. Köszi előre is!

Ez mellékes kérdés: van esély, hogy még él? Hogy az egész meg volt rendezve? (Bár így lenne...) Ti mennyi időt adtok ennek az egésznek?



2018. júl. 5. 15:00
 1/10 A kérdező kommentje:
Az az utálat címke véletlen lol.
2018. júl. 5. 15:02
 2/10 anonim ***** válasza:

Egyetlen 'ha meghalok' kezdetű kijelentést találtam tőle, ami eredeti formájában így szól : If I’m going to die or ever be a sacrifice, I want to make sure that my life made at least five million kids happy or they found some sort of answers or resolve in my life.

Semmi esélyt nem látok annak gyakorlatilag, hogy még él.

2018. júl. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
16%
Egy drogos volt, megölték, mert összetűzött egy másik bandával, mit nem lehet ezen felfogni?
2018. júl. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

#2: köszi, hogy megpróbáltad megkeresni, de azt egy live-jában mondta.

#3: nem lehet azt felfogni, hogy nem erre épült fel a kérdés? Azt csak mellekesen kérdeztem meg, szóval az eredeti kérdésemre ha tudod a választ, akkor köszi, ha nem...Nem fogsz hiányozni :) Amúgy meg dorgos a te fejed :)

2018. júl. 5. 17:14
 5/10 anonim ***** válasza:
16%
Akkor mi a fenének írtad oda a mellékes kérdést, ha nem kérsz választ azzal kaocsolatban? Gondolkozz már.
2018. júl. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
(amúgy nem ugyanaz vagyok, de fogadok, a százalékok miatt mindenki azt fogja hinni)
2018. júl. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Azért írtam oda, hogy a FANOK válaszoljanak, ne az idióta utálkozók :)
2018. júl. 6. 19:03
 8/10 anonim ***** válasza:
10%
Sehol nem írtad oda, még nagyítóval sem találom. :'D
2018. júl. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Meghalt. Tény, fogadjátok el.
2018. júl. 8. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
25%
hogy lehet egy ekkora b... drogernek fanjai??mit szeretsz azon a drogos b...
2019. máj. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!