Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » XXXTENTACION RAJONGÓK! Ki...

XXXTENTACION RAJONGÓK! Ki tuna írni pár szót róla? Lent bőv

Figyelt kérdés

Kiemeltem, hogy rajongók. Tehát, ha nem vagy az, lapozz tovább, nem érdekel az ócsároló véleményed!


A kérdésem, hogy X mit mond arról, mi történt Genevával? Oké, hallottuk a csaj szemszögét, az ő sztoriját, de én nem az övére vagyok kíváncsi. Aki esetleg letudja írni, kérem írja le. ♥️ Nem olyan jó az angolom, nagyon nem tudram utánanézni. Én úgy tudom, megcsalta s emiatt. Mégegyszer mondom, ha nem vagy fan vagy utálod, ne írj! 😊


2018. jún. 27. 20:53
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Nem vagyok fan de tudom a sztorit... hmm viszont úgy látom nem írhatom le, na akkor lapozok is tovább, hali. :D
2018. jún. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én arra mondom, hogy aki utálja. De akkor hali. 👋🏼
2018. jún. 27. 20:57
 3/10 anonim válasza:
80%
Kedves kérdező, nem azért hogy beleszóljak, de fent azt is írtad, hogy ha nem vagy fan :)) szóval nem csak azt hogy ha utálod :)
2018. jún. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Igen, elírtam. Sajnálom.

Betudom ismerni ha hibázom.

2018. jún. 30. 23:06
 5/10 anonim válasza:
Már megtudtad a sztorit? Ha nem, elmesélhetem.
2018. júl. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%

Nem verte meg. A csaj nagyjából be is vallotta azzal, hogy instán “liar” a neve. Ja és már több hete visszavonták a vádakat. + Ha jól tudom más miatt ült börtönben.

Sokan nem tudják, de Jahseh megmentette a csaj életét, mikor túl akarta magát adagolni Geneva. (videó is van róla)

LLJ

2018. szept. 11. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 KimochiiSenseii válasza:
65%
igaza van az utolsónak! és ti ne higyétek azt mint a többiek hogy a videón x bántalmazza a csajt x csak lefogja hogy a doki megtudja vizsgálni :c
2018. okt. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 KimochiiSenseii válasza:
2018. okt. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
85%

Nem olvastam el a valaszokat mert egy erzes azt sugallja felidegesitenem magam rajtuk.

Szoval, Geneva egy idiota nemnormalis feltunesi viszketegseggel kuzkodo fruska (ribi) aki csak unatkozott es penzt akart becsorni Jahsehtol. Hosszu az efeloli velemenyem. Imadom es szeretem tentaciont de, tudok realisan gondolozni. Tudom, hogy nem egyszer kovetett el testisertest es csinalt rossz dolgokat (kiprobalta a drogokat mint manapsag minden masodik vagy harmadik fiatalember, DE NEM VOLT drogos!)

Szoval, a lenyeg a lenyeg, o is tisztaban volt azzal, hogy nem tett olyan dolgokat, amire buszke lehet az ember es meg szeretett volna valtozni ennek erdekeben, depressziosoknak irt dalt, azt akarta, hogy megismerjek szoval a lelket kiontotte a zenekbe. Mindezt a rajongoi kedveert. A napjaiba toltott fel instan motivacios es oszinte velemenyeket es segitseget. Kivamcsi volt a rajongoira, es szeretett minket. Segitett pedig nem is tudta kik vagyunk. Adomanyozott gyerekeknek es nem keves penzt gyujtott hatranyos helyzetben levo intezmenyeknek. Szoval en tisztelni tudom, mert az ember nem attol ember, mert folyamat jo dolgokat tesz. Hanem az ember attol ember, hogy kepes bevallani es beismerni a hibait, beletorodni es probalni felallni hamar a padlon volt. Ezaltal is, az egesz ott kezdodik, hogy ha tett valami rosszat bevallotta. Nem ismerem, mint egy spanomat vagy valami ilyesmi, viszont annyira mar igen, hogy tudjam, nem bantana egy not aki a gyermeket hordozza. ( igen van egy video ahol leker egyet a csajnak, de nem egy fiu haverommal utogetjuk egymast, meg gandsoljuk ki egymast, szoval az egy idetlen hetkoznapi dolog.)


17L

2018. nov. 14. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Végül kiderült, hogy megverte a csajt. X dokumentumfilmjében mesélnek az bántalmazásról, illetve több közeli hozzátartozó beszél az esetről (nem csak Geneva oldaláról.)
2023. okt. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!