Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » XXXTentacion. Miért istenítene...

XXXTentacion. Miért istenítenek egy nőverő, drogos, agresszív, börtönviselt embert?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok,de most hallottam először erről az amerikai rapperről,aki csak azután lett híres,hogy összeverte a terhes barátnőjét.

A cikkből kiderül,hogy ki ő és miket csinált:

[link]

Kíváncsiságból elolvastam egy dalszövegét:

I'm like "Bitch, who is your mans?" ayy

Can't keep my dick in my pants, ayy

My bitch don't love me no mo', ayy

She kick me out, I'm like bro, ayy

That bitch don't wanna be friends, ayy

I gave her dick, she got mad, ayy

She put her tongue on my dick, ayy


Ennyire elcseszett világ lett,hogy egy ilyen embert istenítenek?


2018. jún. 25. 09:48
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
60%
Mert közepesen tehetséges volt, és egyszer-egyszer mondott néhány ösztönző dolgot is, ez pedig sokaknál jóváír mindent.
2018. jún. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
25%

Azert mert sok nehez dolgokon atmeno tininek segitett a zeneivel, es a felsoroltaid kozott, annyi igaz, hogy megvert egy not. Egyszer. Soha tobbet. Oke, hogy az is mar valami ok, de egyszeri alkalom volt. Es amugy, mindenki szerette, NEM ISTENITJUK hanem sajnaljuk hogy elment, mert tobb zenevel nem fog segiteni


Nem arrol van szo hogy szemelyesen segitett nekunk, vagy hogy leszarjuk hogy megvert valakit. A tobbseget nem o, hanem a zenei erdekelnek.

2018. jún. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
81%

Sok a hülye.

Az ilyentől régen elfordultak az emberek.

2018. jún. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
37%

#2 "sok nehez dolgon atmeno tininek segitett a zeneivel"

XDDDDDDDD

Milyen problemaja van egy tininek bazz? Hallgassatok metalt ha problematok van es egybol jobb lesz

2018. jún. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
62%

azért, mert halottakról, vagy jót, vagy semmit

de csak ezért, amíg élt addig lenézték

2018. jún. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
81%
Nem csak a terhes nő verős esete volt. Több pitiáner ügyért kapták már el és állítólag valami bandába is benne volt amit az olvasottak alapján el is hiszek.
2018. jún. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
75%
Ez a 2esnek ment.
2018. jún. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
79%

Az összes ilyen "lelőtt" rappert OKKAL ölték meg, érdekes, mindről kiderült utóbb, hogy drogozott, kvázott, agresszív idiótaként viselkedett.


Akik meg istenítik azoknak fogalmuk sincs, ki volt ő, csak a sok depressziós kedvű tinike azt hiszi, valami "jófej" emberke "tökkzsír dalokkal" :D

2018. jún. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
73%

Aki egyszer megvert egy nőt (ráadásul terhest) akkor az máskor is megteszi. Lehet csak ez az egy alkalom lett nyilvános, de lehet volt ott más/több is.


Valaki okkal ölte meg, szóval biztosan tett is érte valamit. Nem hiszem, hogy csak azért ölték meg, mert a szeme se állt jól. (Mert egyébként tényleg nem.)


Egyetlen egy számát ismertem, de az se teljesen az övé, mert abba se ő énekel hanem egy nő. (Gondolom csak segítkezett benne valamit ezért ott a címben a neve.) De egyébként sosem tudtam ennek az embernek a létezéséről, és így utólag se bánom.


Senki se szent. Sose bírtam amikor egy "sztár" halála hónapokig ömlött az egész médiából, de ezt az esetet meg végképp nem értem.

2018. jún. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
94%

Azért mert meglovagolta a mostani botrányokat. Nagyon eredeti gondolat lehetett Trumpról vagy a csak elméletben létező, de tényként kezelt feketék elleni rendőrségi túlkapásokról rappelni. Az meg külön dicséret hogy ezekért cserébe fehér gyereket akaszt fel a videójában mint egyfajta jóvátétel. Mert gondolom haljon meg a szomszéd tehene is, az az enyémet visszahozza.

A média ami ugyan ezt a narrativát könnyen fel tudták használni kampányokhoz, ferdítette vele kapcsolatban az igazságokat. Mindenki csak annyira emlékszik tőle hogy kiállt az afro amerikaiakért ami szép dolog. De hogy hogyan tette arra senki. Mindenki csak arra emlékszik hogy mennyit adakozott, arra hogy csak azután miután majdnem agyonverte a barátnőjét már kevesebben emlékeznek.

Emellett szerény országunk jelentős része most se beszél angolul. Így az a pár szó ami érthető számukra a srác szájából amit az újságban olvastak.


Szomorú dolog hogy meghalt, nem kivánom senkinek. De a mostani kreált politikai balhékban csak olaj volt a tűzre. Neki sajnos szerintem csak idő kérdése volt. És nem azért mert fekete. Rengeteg kultúrált afro amerikai él, dolgozik, és nem lövik le. Távol álljon tőlem hogy valakinek a halálát jogosnak tartsam pusztán a nézetei miatt (az a gondolat egyenesen a földi pokolba vezetne). De sajnos manapság óvatosnak kell lenni. Nem kedveltem de remélem elkapják a gyilkosát.


Ha normális társadalomkritikát szeretnétek hallani egy fekete férfi szemszögéből igényesen megfogalmazva akkor nézzetek Dave Chappele-t.

2018. jún. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!