Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Árnyvadász akarok lenni....

Árnyvadász akarok lenni. Segítség?

Figyelt kérdés

Mindig azt érzem, mióta a könyvet is olvastam, filmet is láttam, a sorozatot is végignéztem, nem bírok elszakadni ettől az érzéstől...Akárhányszor néztem forgatási videókat vagy kuliszzák mögötti videót, mégis az van bennem, hogy bárcsak ott lennénk. (Semmi bajom a családommal, csak a mindennapi stressz a barátokkal, osztály, suli.) A kedvenc szereplőm a Shadowhuntersben Jace(Dominic.S.),a filmben is Jace(Jamie.C.B.)❤Lehet azért van ez az érzésem, mert szerelmes vagyok Jace-be😍Mindent tudok az árnyvilágról, mindig rajzolgatok rúnákat, olyan zenéket hallgatok, úgy beszél3k stb. Tudom hogy erre születni kell vagy inni a Végzet kelyhéből. Kérdéseim"

●Hol lakik Jace?

●Irónom hogyan lehet?

●Létezik ez a világ?

●A 3.évad 10.részében meghal Clary...hogy hal meg? Simon azt mondta ő ölte meg...de lezuhant a tetőről? Aki tudja leírná mi lesz Claryvel és Jace-szer ezután?

KÖSZÖNÖM A VÁLASZOKAT!!!!



2018. júl. 5. 16:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

1. nem tudom

2. nem tudom

3. Nem

2018. júl. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én zzeretném hogy a világ sokkal érdekesebb legyen pl.szuper erő létezzen de nem igy van.Az élet sajna ugy egyszerű ahogy van.
2018. júl. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
2018. júl. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

1. Nem lakik sehol, mert egy kitalált karakter. A saját kitalált világán belül New York fantasy változatában él.

2. Szerintem ebayen is találsz faragott botokat, amiket irón (steele) néven árulnak.

3. Nem létezik, Cassandra Clare találta ki az egészet.

4. Fogalmam sincs, mert nem követem a sorozatot, de annyira nem lehet más a könyvtől, úgyhogy ha olvastad, csak van valami sejtésed felőle.

2018. júl. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Te most hülyéskedsz?
2018. júl. 6. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Szerintem olvasd el a könyveket, észre fogod venni, akárhányszor magyar karakterrel találkozol, az öreg, morcos, alvilágiellenes és nem szeretik. Beszélj velük. Az intézetet megszentelt helyen keresd, ami könnyen megközelíthető, mégsem olyan feltűnő. Biztos vagyok benne hogy a hozzád legközelebb eső templom lesz. Beszélj a pappal, Ő a beépített kapuőr.


Na de most komolyan. Könyörgöm, legalább a Végzet erekyéit olvassátok végig, mielőtt badarságokat beszéltek. :D


Puszika.

2018. júl. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

1. Olvastam Végzet ereklyéi könyveket...😒

2. Dominic Sherwoodra értettem hogy hol lakik.

3. Negatív kommentelők kíméljenek.

4.A Csontvárost és a Hamuvárost elolvastam, a Shadowhunterst végignéztem, a Csontváros filmet láttam...

5. AKI TUD OLVASNI, akkor az értelmezte ezt a kommentet...végre...síkhülyék kíméljenek...

2018. júl. 6. 16:44
 8/11 anonim ***** válasza:
"Síkhülyék kíméljenek" -- írja a gyerek, aki megkérdezte, hogy valódi-e egy könyvsorozatban leírt, kitalált világ.
2018. júl. 9. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Szia!

Még nem olvastam ezt könyvet, de én is így szoktam magam érezni ha fantasy filmeket nézek, ilyen könyvet olvasok. Sokkal jobb lenne ott élni, de egyszer mindenkinek rá kell jönnie hogy sajnos ezek kitalációk, más találta ki. Nagyon rossz érzés, de ha nagyon szeretnéd akkor van rá egy mód. Nekem még nem sikerült de remélem sikerülni fog. Ez a tudatos álmodás. Arról szól hogy álmodban rájössz hogy álmodsz, tudod irányítani, olyan mint a valóság és csinálhatsz bármit, tényleg! :) Bármit, akár ebben a világban is élhetsz álmodban! Persze sokat kell gyakorolni de ha nagyon szeretnél ebben a világban lenni és kitartó vagy akkor sikerülni fog!

[link]


Sok sikert!!

2018. júl. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Szerintem kezdj el írni egy árnyvadászos sztorit. Vagy instagramon, vagy wattpadon. Ott kiélheted/megoszthatod a gondolataidat az egész világodat. Ill íráshoz tippekért nézz be @instakorrektor instagram oldalára.
2018. okt. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!