Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy lányba,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy lányba, kapcsolatot akarok vele, de ő nagyon bizonytalan. Mit tegyek? 18f

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel többször kavartam, mindig el tudtam vele képzelni többet, azaz komoly kapcsolatot. Mindig ilyen se veled se nélküled viszonyba voltunk. Utoljára amikor együtt voltunk nagyon beleszerettem és nem tudtam elengedni. Elvileg nem áll készen komoly kapcsolatra még, 16 éves. Nagyon erős a vonzalom köztünk és lehet hogy úgy érzi ki kell még élje magát az életben. Utoljára leírtam neki az összes érzelmemet iránta, azt hogy nagyon hiányzik, nagyon szeretem, nekem ő az egyetlen, nem kell más stb.. Erre írt nekem egy szivet. És már 2 napja nem beszélünk, nem is lehet vele nert csak megnézi és nem ír vissza. Mennyi időt adjak neki? Mennyi időt adjak hogy végre sikerüljön a komoly kapcsolat? 16 éves a lány
2018. máj. 1. 12:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Engedd el, keress masikat. A lanyt nem erdekelheted nagyon, ha mar tobbszor kavartatok es meg mindig bizonytalan.

Hidd el, ha hianyzol valakinek, keresni fog. Ne keresd ot, nyiss mas lanyok fele most mar

2018. máj. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Keres is mindig 1-2 het mulva. Akkor osszejovunk, tart 1-2 hetig es megint elvalunk. Azt akarom elerni hogy ne csak 1-2 hetig tartson. Hogy rajojjon hogy egymasnak valok vagyunk
2018. máj. 1. 12:28
 3/5 A kérdező kommentje:
O is szeret engem de úgy latszik meg tul fiatal es nem akar meg komolyat.. Vagy ido kell neki hogy rajojjon hogy hianyzom neki
2018. máj. 1. 12:32
 4/5 anonim ***** válasza:
En meg mindig azt mondom hogy idopazarlas, a lany azt se tudja mit akar:D
2018. máj. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Elvileg nem áll készen komoly kapcsolatra még, 16 éves. "

De kavarásra készen áll, hát persze........ Ez csak rossz kifogás.


Nem túl fiatal, max. éretlen. 15-16 évesek is tudnak komoly kapcsolatot kialakítani, nem egy esetről tudok, hogy ebben a korban ismerkedtek meg, aztán összeházasodtak, nehogymár a kor legyrn a kifogás. Szellemileg a kavarás szintjén tart, ami elég gáz, de nem tudna semmit nyújtani egy párkapcsolatban. Jobb ez így.

2018. máj. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!