Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 18-24 éves fiúk, mi a vélemény...

18-24 éves fiúk, mi a véleményetek a hastáncról?

Figyelt kérdés
Légyszi kort is írjatok!:)

2018. júl. 6. 14:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Csak az az irtó hülye kalapálós zene ne lenne.
2018. szept. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Kalapálós?


Ezt hogy érted?:D

2018. szept. 22. 16:23
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a dobszólókra gondolt.

Bocsi én lány vagyok, hastáncoltam. Az exemnek (24) nagyon bejött, a jelenlegi páromat (23) nem különösebben izgatja. :(

2018. szept. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
hát filmekben láttam még csak, de ha hastáncról van szó nekem husisabb alkat jut eszembe, azzal szerintem élőben is bejön, de vékonyabb lányoknál nem hiszem, az inkább olyan r1b4nc tánchoz hasonlít számomra
2018. okt. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Igaz idősebb vagyok mint a megszólított korosztály, de leírom én is a véleményemet,ha nem gond:).

Pár éve volt egy kalandom, a csaj aktív hastáncos volt, járt heti nem tudom hányszor hastánc órára és mellette otthon is sokat gyakorolt, szerintem naponta órákat. A lényeg,olyan brutal hasizma meg nem is tudom torzsizma volt amit nem is felteteleztem volna, mert csinos joalaku, nőies nő, de eszméletlen mit tudott a hasával,derekaval művelni. Az ágyban is félelmetes volt!!!:) 37/F

2018. okt. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!