Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha felteszek egy komoly...

Ha felteszek egy komoly kérdést egészségügyben miért kell rám fogni, hogy trollkodok?

Figyelt kérdés

Régóta zavaró dologról kérdeztem,erre azt írja,elmeháborodott idióta vagyok aki csak figyelmet akar és hogy nincs más dolgom mint egész nap itt verni gyk-n.. Komolyan milyen emberek vannak? Ennyire keserű ezeknek az élete,hogy itt nagyobbnak kell éreztessék magukat?

Az van,hogy bármikor,bármiről kérdeztem itt,mindig félve néztem meg a válaszokat,mert sose tudni milyen szemétbe ütközök bele akit csak a rosszindulat vezérel

Nem csak nálam,más kérdéseknél is bőven előfordulnak..


2018. júl. 6. 21:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

tuti troll vagy, hiszen ide csak jószándékú emberek járnak fel.


Mert eszük, mint egy összeokádott zuhanyzónak. ha nem hallottak valamiről akkor az egészen biztos nem létezik, így tuti trollkodsz.

vagy nem tudnak elképzelni (nem) szélsőséges eseteket egy témában.

2018. júl. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mit izgat? Azert normalis ember tisztaban van azzal, hogy forumokon nagy szazalekban csak idiotakkal lehet osszefutni, igy ez alapveto ismeret a mai netes tarsadalomrol. Skippelni kell azokat, akikkel amugy a valo eletben sem futnal ossze deplane nem beszelgetnel. Itt minden jott ment hozzad szolhat. A valoeletben meg soha egy rossz szot nem hallok ergo- vagy mindenki titkolja hogy tirpak valahol, vagy tenyleg van egy fajta alja nep, akikkel szerencsere nem hoz ossze a sors a REAL lifeban. Tehat max szivatni erdemes oket :D
2018. júl. 9. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!