Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek is kínos érzésetek...

Nektek is kínos érzésetek van, ha visszanézitek a régebbi kérdéseitek/válaszaitok?

Figyelt kérdés
Ugye fb-vel kapcsolatban is sokat mondják ezt,meg Youtube-al. De itt is? :)
2018. júl. 6. 21:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%

Nekem nem. Mindig az aktuális problémáimmal kapcsolatban kértem itt segítséget. Visszaolvasva sem kínos. Hülyeségeket meg nem szoktam kommentelgetni.

23N

2018. júl. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%
Kínos nem, inkább afféle "meghaladottsági" érzés lesz úrrá rajtam.
2018. júl. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Igen nekem is hasonló van inkább mint a 2-es válaszolónak

De néha előfordul kínos is,ez az "úristen,hogy lehettem ilyen" érzés

2018. júl. 6. 22:11
 4/13 anonim ***** válasza:
67%
Nem, én csak megszoktam lepődni hogy 15 évesen is értelmes voltam :D
2018. júl. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem igazán az értelemről van szó,mert mindenki meg tud fogalmazni rendesen egy kérdést és magyarázatot. Hanem magam,hogy mi volt az és hogy milyen stílusban,mert az embernek 15 évesen más a fogalmazás stílusa mint mondjuk 20 évesen
2018. júl. 6. 22:18
 6/13 A kérdező kommentje:
*maga
2018. júl. 6. 22:19
 7/13 anonim ***** válasza:
52%
Előfordult már, hogy azon kaptam magamat mekkora baromságot kommenteltem mondjuk 2 évvel ezelőtt. :D De összességében véve csak olyan kérdésekre reagáltam, amelyekhez érdemben hozzá tudtam fűzni valamit. 17/L
2018. júl. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt más, legalábbis nem feltűnően. Ezért írtam amit írtam, válaszoltam a kérdésedre :)
2018. júl. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
59%
Néhány régi kérdésemen elröhögöm magam,hogy milyen idióta voltam és mindig arra gondolok akkor,hogy most is biztos hülye kérdéseket teszek fel csak majd később jövök rá az utóbbi esetből kifolyólag.
2018. júl. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Volt már pár hülye válaszom...azokat kiikszeltem a listából és egy életre elfeledhetem őket 😂
2018. júl. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!