Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem szeretek menni sehová,...

Nem szeretek menni sehová, nem szeretek emberek között lenni, más is van így? Titeket is bolondnak néznek vagy csak engem? 18/L

Figyelt kérdés

Nem szeretek kimozdulni. Legszivesebben itthon lennék a házban egész nap. Nagyon ritka ha kedvelek egy embert, de persze jól el tudom játszani hogy kedvelem ha muszáj......

Mindenki bolobdnak néz. Nem mintha érdekelne másnak a véleménye de már rendesen meghalok hogy mindenki bolondnak néz.


2018. júl. 7. 20:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem engem is sokszor bolondnak tartanak emiatt, de miért is érdekeljen ez minket, ha mi így érezzük jól magunkat? :) Sosem volt különösebb igényem társaságra, nem is találkoztam még olyan emberrel, aki mellett igazán önmagam lehettem volna. Úgy gondolom, hogy abszolút semmi probléma nincs azzal, ha magad való vagy, viszont az a tanácsom, hogy minden esetben ne zárkózz el. Ha valakit egy kicsit is szimpatikusnak találsz, adj neki egy esélyt, mert az ember soha nem tudhatja előre, hogy kiben leli meg az lelki társát. :) 17/L
2018. júl. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Az elírásokért elnézést. :)
2018. júl. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%

A kor nem stimmel,a többi igen.

"De fiatal ,nőtlen és vagyontalan vagy ÚgyHogy menj élvezd a nyarat/életet!😉

2018. júl. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor vagyok én is a legnyugodtabb ha kivonulok a társadalomból. Ezt panelházban is megtettem már, otthon dolgozva. De tervezem egy megörökölt tanyára való kiköltözést is. Nem szoktak bolondnak nézni, pedig az ismerőseimnek cenzúrázatlanul elő szoktam adni például hogy ősember üzemmódra vágyom egy trópusi paradicsomba, vagy fémdetektoros aranyásó akarok lenni az ausztrál sivatagban ahol a legközelebbi település 200 km-re van. Mivel rájönnek hogy valójában nem is lenne rossz ötlet egyet lemenni a térképről. Sőt volt úgy is hogy egy-egy ismerősöm megvalósította helyettem például egy több napos erdei kalandtúrával.
2018. júl. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Én sem szeretek kimozdulni, akkor érzem a legjobban magam, ha itthon vagyok, ez már nagyon régóta így van. Sokáig nem voltak barátaim, emiatt lett kedvenc időtöltésem az olvasás. Az évek alatt azért jobb lett egy kicsit, ha hív egy-két barátnőm, akkor persze találkozunk, de semmi buli, nagy társaság, az nem az én műfajom. Igen, rám is néztek már furcsán n emiatt, de nem érdekel, mert én így vagyok önmagam. Ősztől egyetemre megyek, hát kíváncsi vagyok, én mindent megteszek, hogy jól érezzem magam társaságban is.


L/20

2018. júl. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne foglalkozz vele, én utoljára 1 éve tartózkodtam utoljára huzamosabb ideig szabad téren, legyen mondjuk 2 óra... Nem szeretek emberek közt lenni, főleg, mert a munkám miatt velük kell foglalkoznom, de amúgy se. Bulizás sose jött be, a személyiségemmel meg nem terhelnék senkit hosszabb távon.

Azt viszont nézd, hogy lehet, egyszer majd rád jön a mehetnék, és akkor nem lesz kivel elmenni semerre. De ha el vagy így, akkor ne érdekeljen mit gondolnak rólad. Nem nekik kell a helyedben lenni, akkor mit zavarja őket?

23/ L

2018. júl. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
58%

Fiatalabb korban sokat (túl sokat) voltam emberek közt, és mivel hamar felismerem a hazugságot (nem az okát, csak maga a hazugság jelenlétét), ezért kiábrándultam a felszínes kapcsolatokból, ezért szinte nullára redukálódott a "baráti köröm".

Van 1-2 ember, akire tudom, hogy ha kell számíthatok, de sajna a hétköznapi filozófiáimat, meg a legutolsó gondolataimat (könyvek, aktuális események, stb) nem tudom már megélni senkivel, és ez zavar.


Bolondnak tartanak, és bőszen beszólogatnak, hogy "mért nincs még senkid, élvezd az életet", de az alkohol sajnos, mint boldogságforrás sajnos instant kizárja a jelölteket az érdeklődési körömből.


Az olvasó lányoknak üzenem, akármilyen is vagy, maradj olyan! :)

Bár valószínű soha nem találkozunk, pont azért, mert mindketten otthon olvasgatunk, mégis az ilyen lányok miatt éri meg reménykednem a lehetetlenben!


És soha ne tarts tartós kapcsolatot a hazugokkal, mert lehet rövidtávon nyereség, de hosszútávon a saját hazugsága miatt sebződik meg, amivel te is kaphatsz a hideg zuhanyból...


Amúgy szeretem az embereket, az őszinte érdeklődőket (gyerekeket, dolgoztam is játékházban, stb), meg az őszinte kritikusokat (akik nem csak beszélnek, hanem tesznek is ellene (közösségi házban is dolgoztam), tehát nincs gond az emberek iránti szeretetemmel, csak a hazugokat nem szeretem. :)


27F

2018. júl. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
14%
Döntsd már el, hogy érdekel-e mások véleménye vagy nem. Összevissza beszélsz...
2018. júl. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Rám ez abszolút igaz, nem is tudom mikor voltam már utoljára "szórakozni" diszkó fesztivál ilyesmin még soha nem voltam és nem is érdekel, max ilyen kisebb kocsmában voltam biliárdozni, de azt se élveztem különösképp.

Engem nem néznek bolondnak, aki tudja rólam hogy ilyen vagyok az el is fogad így, akinek meg gondja van ezzel az el mehet a búsba, mégis mi köze hozzá hogy én hogyan szórakozok, én tökéletesen elvagyok a négy fal között.

22/F

2018. júl. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A modernizáció azt hozta magával, hogy jóval több ember lakik egy területen, mint ami "egészséges" lenne. Teljesen normális, ha kényelmetlenül érzed magad; van akit ez annyira zavar, hogy azt kezdi érezni amit te, azaz teljesen beakar zárkózni. Valaki írta azt is, hogy a munkája miatt sok emberrel találkozik, ezért még jobban utál emberek között lenni és inkább nem akar találkozni senkivel, ez is az ellensúlyozás miatt van.


Nem úgy vagyunk beállítva, hogy sok idegennel ilyen közel/szorosan éljünk egymással, ettől függetlenül szerintem nem az a megfelelő válasz, hogy mindig, minden esetben a négy falra voksolok, hanem próbálok egy egyensúlyt tartani a kettő között. Hisz a szocializáció, a valahova tartozás alapvető emberi igény, persze mindenki úgy dönt ahogy akar, ahogy kényelmesnek érzi. Nyilván hogy bolond lennél az hülyeség, felesleges ilyenekre figyelni.

2018. júl. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!