Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Melyik a 3 leggyakrabban...

Melyik a 3 leggyakrabban böngészett kategóriád?

Figyelt kérdés
Nálam: Sport, Párkapcs, Emberek
2018. júl. 8. 11:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Egészség, emberek, közoktatás/gyerekvállalás. Az utolsót nem tudtam eldönteni, mikor hogy.
2018. júl. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Üzlet és pénzügyek

Utazás

Emberek

2018. júl. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Nálam az "Emberek" témakör vezet, illetve néha benézek a "Sport, mozgás" kategóriába is. A harmadikkal már bajban vagyok, mert ebben a kettőben tudok csak érdemi segítséget / tanácsot nyújtani a kérdezőknek. Ezeken a témakörökön belül viszonylag "jó" csapat van, és jó ennek a közösségnek a tagjának lenni.


Például a "Családi kapcsolatokat" egy borzalmas helynek látom. :D Elfogult, objektivitásra képtelen vélemények tömkelege, szinte kizárólag vagy szubjektivitásra épülnek az adott válaszok, vagy pedig haszontalanok. A "Politikáról" meg ne is beszéljünk...

2018. júl. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Családi kapcsolatok, felnőtt párkapcsolatok, egészség.
2018. júl. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Kb 70%-ban emberek kategória, a maradék meg viszonylag egyenletesen eloszlik a szórakozás, szexualitás, sport és közoktatás között
2018. júl. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Emberek

Közoktatás

Családi kapcsolatok

2018. júl. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

emberek

ételek, italok

nincs harmadik

2018. júl. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Mivel ez is emberek kategoria igy nagy ujdonsagot nem mondok, ha nekem is az az egyik. A masik a parkapcsolat volt, de ott dilettansok gyulekezete lett az elmult idoszakban, vagy amit elottem irtak amiatt. Mas kategoria nincs. A penz es egeszseg meg ahova neha benezek.
2018. júl. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Egészég, Emberek, Szexualitás
2018. júl. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Egészség,gyerekvállalás,szexualitás.
2018. júl. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!