Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan legyek bátor, és hogy...

Hogyan legyek bátor, és hogy ne érintsen meg ha egy lány elutasít?

Figyelt kérdés

20/F


Iskolába járok meg, de találtam magamnak munkát 12es műszakos munka nyári szünetre. Egy lányt kinéztem magamnak, rám nézett folyton, én is rá. Hogyan húzzam magamhoz őket? Iskolába eléggé bolond vagyok, hülye beköpéseim vannak, de egy idegen lánnyal félek beszélni, megszólítani őt, csendes vagyok, nincs nagyon téma amiről beszélnék vele, szeretném ha több emberi kapcsolatjaim lennének és főleg több lány baráti kapcsolat vagy esetleg párkapcsolat alakulna ki egy lánnyal. Nemtudom őket hogy elcsábítani, mert mi ha van barátja.



Hogyan legyek bátor? Hogyan legyen merszem?


2018. júl. 10. 11:06
 1/6 anonim válasza:

Figyelj haver, oda mész hozzá, bemutatkozol ha kell,megkérdezed hogy van, és hogy zavarhatod egy kicsit, ellősz egy poént, meg kérdezed hogy oda adja-e a telefonszámát/Facebook elérhetőségét, és hogy lenne e kedve majd randizni veled,a kesobbiek meg már csak rajtad múlnak .

Sok sikert haver!

2018. júl. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Odamész hozzá, meghívod egy jaffára a büfében. Ha elfogadja jó, ha nem fogadja el, akkor sincs semmi. A csajozás során 75% visszautasítás az iparági átlag. Ha félsz tőle, ha nem Mindenki átesik rajta, nem ciki..
2018. júl. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Megmondom az igazat. Egyszer sem utasítottak el ha reálisan megszólítottam egy lányt, igaz nem lett belőle több mint barátság sajnos. De elárulok egy valamit: volt XY esélyem megszóllítani lányokat, meg is tettem, de valahogy nem tudtam velük szót érteni, nem volt miről beszélni, és ez a legszomorúbb az egészben. Voltak olyan lányok, akik szabadosnak néztek ki amikor megszólítottam őket, voltak akik szabadosak voltak, voltak akiknek volt barátjuk.


Gyorsan beszélek, nem értik néha amit beszélek, 10x megkérdik tőlem mit mondtam :D de ahogy mondtam, hogy az a legsz@rabb az egészben, hogy nem tudok miről beszélni a lánnyal, a hogy vagy miújsag az unalmas ő számukra.

2018. júl. 10. 13:44
 4/6 A kérdező kommentje:
Muszáj ezen javitanom mert ez így nem lesz jó velem. Hogyan húzzam magamhoz a lányokat? Hogy zabáljanak meg engem azt akarnám xD
2018. júl. 10. 13:50
 5/6 anonim ***** válasza:

Sport, hobby, ételek ezekről szoktunk beszélgetni ismerkedésnél.

Az a helyzet, hogy ezt nem lehet tanulni ez is egy képesség. Elindítani egy beszélgetést, fentartani, vàltani vagy egyszerűen csak hallgatni, mert a szituàció úgy kívànja.

2018. júl. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A hadaràs és az artikulàlatlan beszéd nagyon zavaró, azon is javíts!
2018. júl. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!