Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi tortenne ha egy zarkozott,...

Mi tortenne ha egy zarkozott, csendes, felenk lany hirtelen szokimondo lenne es nem erdekelne semmi?

Figyelt kérdés
Ti hogy reagalnatok egy ilyen lanyra? Lehetseges, hogy ezutan a lany rajon hogy nincs mitol felnie es nem volt ertelme ennyire felenknek, zarkozottnak lennie? Lehetseges ilyen egyaltalan?

2017. febr. 14. 18:04
 1/6 anonim ***** válasza:
89%

Általában ez egy álom marad azon emberek számára, akik alapból ebben a csendes, zárkózott, félénk szerepben vannak.

A változás maximum akkor esedékes, ha egy teljesen új környezetbe kerülnek, ahol nem ismeri őket senki, és mindent a nulláról kezdhetnek.

2017. febr. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
Mi történne? Csoda!
2017. febr. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
59%
Nem lehetséges.
2017. febr. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
94%
Velem hasonló történt habár én fiú vagyok és külsőleg is szükséges volt a változás ahhoz hogy belsőleg is sikerüljön. Azóta egy nagypofájú egoista vagyok és minden percét élvezem 😂😂
2017. febr. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Engem húztak már fel annyira, hogy kiborítottam az összes létező bilit. Legjobban úgy lehetne leírni, hogy ámokfutást rendeztem. És mivel jó hallgatóság vagyok, eléggé sok ember szűkölt, hogy nehogy kiadjam, mit sírtak el nekem egy random kocsmában szombat hajnalban - de semmi személyes dolgot nem adtam ki, csak a véleményem mondtam meg mindenkinek.

Mi lett belőle? Botrány, és azóta tartanak tőlem. De legalább a lelkem könnyebb lett ^_^

2017. febr. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerű, velem megtörtént még nyolcadikban előadást tartottam az osztály előtt, és a legidegesítőbb srác az iskolában egyfolytában beleszólt, egy idő után egyszerűen kikeltem magamból és rászóltam, hogy most már legyen szíves befogni, azután hozzám sem mert szólni. és most már nem vagyok annyira félénk, bár a beszélgetéseket nehezen kezdem el, és az egyetemi vizsgákon is gyakorta zavarodok össze, de igen lehetséges.

20/L

2017. febr. 15. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!