Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egyáltalán nem vagyok szép,...

Egyáltalán nem vagyok szép, mégis flörtölgetek velem, melóhelyen is, máshol is. Miért lehet? Ennyire számít, hogy kedves vagyok és mindig jókedvű?

Figyelt kérdés
2018. júl. 10. 14:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább az számít, hogy nő vagy.
2018. júl. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Az egyáltalán nem biztos hogy nem vagy szép. EZt általában a lányok rosszul itélik meg.

De a kedvesség , a vidámság , a közvetlenség sokat tud javitani.

2018. júl. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen az nagyon sokat számít. Nekem is nagyon bejönnek az ilyen személyiségű nők.
2018. júl. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
5%
Golndolkodj mar egy kicsit....Xsak dugni akarnak.Ha te is akkor hajra nektek.De kapcsolatba ne nagyon remenykedj
2018. júl. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen
2018. júl. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
61%
Hányszor nyomod ide a hülyeséged.
2018. júl. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Ez tömény önfényezés.
2018. júl. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Lehet sokkal jobban nézel ki, mint azt gondolod.


Lehet sok kiéhezebb szingli fiúval találkozol, akik szívesen rámozdulnak bármire ami mozog. (Mert ezt a számok játékának is fellehet fogni)


Lehet, hogy nagyon kedves és jó fej vagy és ha valaki közelebbről megismer a külsődtől eltekintve rád hajt.


Lehet, hogy a veled flörtölő fiúk sem kifejezetten jól kinézetűek és a saját szintjükön vagy kicsivel alatta próbálnak párt találni, mert tudják, hogy kisebb a visszautasításnak az esélye.


Lehet, hogy mind az amit flörtölgetésnek hiszel, csak kedvesség és odafigyelés, talán barátkozás ... és csak töredéke ténylegesen flörtölés.


Lehet nő, férfi vagy valamilyen LGBTTQQIAAP vagy, vagy éppen valamilyen furcsa Astro nemként definiálod magadat :) Nem érdekel, ezeket kb minden eshetőségre le lehet fordítani, szóval nem írom le többször. Amúgy legközelebb leírhatnád a nemed és szexuális beállítotságokat.

2018. júl. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én tudom magamról, hogy kifejezetten szép vagyok, mások is ezt mondták, ilyen reakciókat kapok képekre. Ettől függetlenül a való életben nagyon kevesen próbálkoznak, szinte senki, még az is óvatos, akit én próbálok esetleg megfűzni, mert egy múltbéli trauma miatt rideg és elutasító vagyok. És ezt a férfiak is megérzik.

Igen, ennyit számít a kisugárzás :)

2018. júl. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a normális válaszokat. :) 7es, köszi a semmit, egyébként kb 0 az önbizalmam.
2018. júl. 11. 02:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!