Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok, mit szólnátok, ha egy...

Lányok, mit szólnátok, ha egy kiégett, ex-heroinista pszichiáter így megalázna titeket több ember előtt?

Figyelt kérdés

[link]

[link]



2018. júl. 11. 03:28
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Köszi. Jó kis komédia ez az ember...:D

De férfiként írom ezt. Végre egy igazi vígjáték... Nagyon nagy.

2018. júl. 11. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%
Ez az ember egy szánalmas kókler. Én is férfi vagyok, de nem bírom megállni szó nélkül. Én úgy vágnám állcsúcson, hogy beesne a színpad mögé.
2018. júl. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%

Exheroinista...hmm

Azt mondanám, ez tudja mit beszél, hiszen maga is megélte, nem könyvből tanulta. Egyébként az igazságot mondja, csak sokan azzal nem mernek szembenézni. Így inkább az a gáz, aki megmondja nekik.

2018. júl. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
55%
nézd, ehhez kell valaki akivel ezt meg lehet csinálni.
2018. júl. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%

Csernusról van sz, ugye?


Az egy okoskodó tökostoba brom, akinek kissé nagyobb a pfája a semmire, mint kéne :D


Leszarom, hülyékkel nem foglalkozom.

2018. júl. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
41%

Semmi baj ezzel az emberrel.

Kókler,hmm?

Hát jaah biztos az lehet orvosi diplomával,csakúgy dobáljak oda mindenkinek.

Próbáljátok elvégezni,én sem tudnám az biztos.

Napi 26 órákat tanulni.

Csak az igazságot mondja csak a magyarnak ha a képébe vágod,hogy b+ elk_rtad akkor nekik áll feljebb.

Mert tutujgatni kellene őket azt hiszik.


Teljesen jó dolgokat mond a Csernus.

Volt pár esete,látott dolgokat,nem itt mindenkinek volt-e ennyi ügyfele?

2018. júl. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%
Már a szitut sem tudom elképzelni, mert 1) fel sem mennék a színpadra, nem szeretek szerepelni, 2) ha mégis mondjuk feltuszkolnak vagy bármi egyéb miatt ott leszek, egy menj le kutyába! mondat után lemennék a színpadról.
2018. júl. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
87%
Én orvosként azon a véleményen vagyok, hogy Csernus, egy bunkó exhibicionista celeb, és nem orvos. Ez a viselkedés szerintem megengedhetetlen.
2018. júl. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
97%
A heroin utáni világ elég szar lehet, valamivel meg kell próbálnia elnyomni ezt az érzést :) bár manapság már eléggé látszik rajta, hogy testileg-mentálisan totálisan össze van rottyanva.
2018. júl. 12. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez az ember egy idióta. Szerintem hihetetlen felháborodásomnak hangot adnék a többi ember és a kamera előtt.

Pl beszólnék neki, hogy előbb fogyjon le és alapítson egy rendes családot, mielőtt másokat így megaláz és leszól...

Hihetetlen, hogy ezt a magyar társadalom így tűri és még a könyveit is megveszi valaki...

2018. szept. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!