Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tudnál szimpatizálni azzal,...

Tudnál szimpatizálni azzal, ha valaki azért akar öngyilkos lenni, mert nem akarja látni hová fajul az emberiség jövője?

Figyelt kérdés
Az ilyet hogy lehetne amúgy lebeszélni? :D Mit kezdenének vele egy pszichiátrián? xd (szóval ez csak egy elméleti kérdés, nem vonatkozik rám)

2018. jún. 17. 22:22
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
én lazán lebeszélném ha csak ez a baja
2018. jún. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát hogy? :-?
2018. jún. 17. 22:39
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
Megmondanám neki hogy nem kell ahhoz öngyilkosnak lenni hogy ne lássa. Hanem ahogy mondani szokták, ki lehet bárkinek vonulni a társadalomból például egy falu széli vagy tanyasi házba és ott úgy élni mint régen is tették. És ekkor nem zavarja hova fajul például a rohanós amerikai városok élete, a madárcsicsrgés és a tücsökzene elnyomja. Akkor zavaró az emberiség jövője ha része vagyunk annak. Tapasztalatból mondom mert laktam tanyán is meg rohanós városban is.
2018. jún. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%
Osztom az előzőt. Nem kötelező nézni, hogy hová fajul az emberiség jövője. Én pl nem nézek tévét, sem ostoba filmeket, nem érdekelnek a reklámok, és a baromság. Nyugis helyen lakom, azzal foglalkozok, amit szeretek, növények, állatok vesznek körül, stb. Az emberekkel minimálisra csökkentettem a kommunikációt, és nagyon megválogatom, hogy kivel állok szóba. Így nem kell öngyilkosságon gondolkodni. Egyébként meg amúgy sem élnek addig a "mostani" emberek, hogy lássák a mélypontot. Pszichiátrián dúsan telenyomnák nyugtatóval, és 2 hét múlva hazaküldenék.
2018. jún. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én tudnék, mert én is így gondolkodok.
2018. jún. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Inkább tegyen valamit azért, hogy jobb legyen a jövő!:)


De egyébként szerintem túl erős az életösztön egy emberben, tehát ha nem depressziós/nem éri valami hatalmas trauma kicsi az esélye, hogy eldobja az életét.

2018. jún. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!