Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Normális, ha nem értem miért...

Normális, ha nem értem miért nevet sok ember valaki baján, pl. ha görbe a háta, fáj a csipője?

Figyelt kérdés
2018. júl. 11. 10:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen emberek között élhetsz, hogy egyáltalán felmerült a kérdés, de talán csak rosszul választottál társaságot, én még csak hasonlóról sem halottam.
2018. júl. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Rajtam a nagymamám poénkodott 12 évesen, hogy görbe a hátam és úgy nézik ki, mint egy kérdőjel. Kicsit sem tudtam nevetni rajta.
2018. júl. 11. 11:05
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, milyen a szituáció.

Ha állandó a gúnyolódás, az nem vall nagy empátiára, de ha csak egy adott szituációt poénkodnak el, az más.

Pl. nemrég egy ismerősöm akart készíteni pár fotót, de megcsúszott, és lehorzsolta a lábát, aztán elvicceltük, hogy "véredet adtad egy jó fotóért", ő is nevetett rajta.

2018. júl. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, őszintén sajnálom a dolgot, de azért azt te sem gondolhatod, hogy ez általános lenne.

Nem nagyon akarom védeni a nagymama részéről ezt a dolgot, de talán szimplán csak egy olyan korban nőtt fel, ahol ez még vicc tárgyát képezhette. Régen elég egyszerű dolgokon szórakoztak az emberek, gondoljunk csak a cirkuszokban mutogatott fejlődési rendelleneségekkel élőkre, akik akkoriban látványosságot és szórakozást jelentettek.

2018. júl. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Pedig olyat is ismerik, aki a nyugdíjas apján nevetgél, hogy járókeretes és meg kell várni a családi ebéddel, mert lassan jár. Szerintem fura, de nem problémázok rajta.
2018. júl. 11. 13:38
 6/9 anonim ***** válasza:
Az ilyen embereknek szüksége van arra, hogy valakit mindig rosszabbnak tartsanak maguknál, ezzel hizlalva a saját egójukat. Érdemes az ilyen embereket abszolút levegőnek nézni, és semmilyen formában nem kommunikálni velük.
2018. júl. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Addig, amíg az egyén a saját bőrén nem tapasztalja+ a nyűgöket, addig örü más bajának. De ha róla van szó, akkor természetes, hogy neki jár a segítség, a megértés. Ez szimplán csak önzőség.
2018. júl. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 sylvain válasza:

Kedves kérdező, a nagymamád azért viccelődött a görbe hátadon, mert azt gondolta, hogy ez nem betegség, hanem rossz a testtartásod, és ezzel akart rávenni, hogy egyenesedj ki, és szoktasd ahhoz a hátadat, hogy ne legyél görbe. Mert ha megszokod, hogy úgy járj, akkor a gerinced rászkik erre, és végül úgy maradsz.

Tehát a nagymamád nem rosszindulatból élcelődött rajtad, hanem azt próbálta elérni, hogy leszokj e helytelen testtartásról, amely, ha nem javítod ki, később állandósulhat.

2018. júl. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Normális az, h nem érted.

Az a nem normális, ha az állapotáért kinevetik szerencsétlent.

Egy idő után persze "edzett" lesz az ember, és képes a bajából is komédiát csinálni, de ez szituáció kérdése.

2018. júl. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!