Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sok ember miért nem tudja jól...

Sok ember miért nem tudja jól viselni ha "görbe tükröt" tartanak elé?

Figyelt kérdés
Most csak egy példa ami velem történt tegnap. Egy ismerősöm osztotta az észt hogyan osszam be a pénzem, mikor neki még vagy 6-7 millió Ft hitele van. Nekem sosem volt hitelem, mindig próbáltam beosztani a pénzem. Nem voltam nagyravágyó mikor tudtam nem beérem a 10 ezer forintos fűnyíróval nem kellett az 50 ezres benzines mert az "menőbb". Erre az ismerősöm visszakérdeztem hogy: "Rád hallgassak pénzügyi dolgokban mikor a hiteled nyögöd évek óta?". Erre megsértődött. Pedig csak az igazat mondtam....
2016. szept. 11. 17:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki hogy te sértődhetnél meg. Mit szól bel
2016. szept. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 MZ.per.X ***** válasza:

Attól hogy valakinek hitele van, még nem jelenti azt hogy nem tud bánni a pénzzel vagy nem tudja beosztani. Ha például lakáshitele van, akkor pont hogy még jobban be kell tudnia osztani a pénzét, mert van havi 100-150 ezer forintot kell törlesztenie.


Most ha magamat nézem, keresek havi 300-at, ebből olyan 150 amit félre tudok tenni, egy mai Bp-i lakás meg 20 millióba kerül. Magyarul 10 évig kellene gyűjtenem egy saját lakásra. Meg mellette pár millió megy a levesbe albérlet miatt.

2016. szept. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!