Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire lehet "bulizni"...

Mennyire lehet "bulizni" vagyis koncertekre járni, sokáig fent lenni terhesen? Mármint ha bírja az ember. Árt a babának egy-egy "görbe este"?

Figyelt kérdés
2012. jan. 9. 18:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%
Az árthat a babának, ha olyan helyen vagy, ahol dohányfüst van. Meg persze ne menj tömegbe, nehogy megnyomják a pocakod! Az, hogy mikor alszol, teljesen lényegtelen, ha egyébként kipihened magad.
2012. jan. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
47%

Attól sem lesz baja a babádnak,ha dohányoznak körülötted.

Legfeljebb az árt,ha több szeszt iszol,nagy a tömeg,ahol megnyomhatják a pocakod.

2012. jan. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De hiszen jan 1 től nincs is dohányfüst :)
2012. jan. 9. 18:52
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem szoktam egy deci bornál tobbet inni. Néha a párom megnyomja a pocakomat amikor átölel. Az árt?
2012. jan. 9. 18:54
 5/11 anonim ***** válasza:
72%
Sajnos van dohányfüst mert áprilisig türelmi idő van ami a dohányosoknak azt jelenti, hogy addig nyugodtan cigizhetnek úgysem büntethetik meg őket.
2012. jan. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

A dohanyfust, passziv dohanyzas igenis art, neha meg jobban mintha te dohanyoznal. Koraterhesen nalunk volt a sogornom hetekig, es nem ertette, miert nem megyek vele a konyhaba beszelgetni, amig o fustol. Neked is, babanak is artalmas lehet. Ha nem olyan helyre mesz, ami fustos, es birod, nuygodtan mehetsz. Pocakodat nem tudjak annyira megnyomni, h artson a babank, hisz o magzatvizben van, vedi ot a viz. Persze azert oriasi nagy tomeg kozepere ne keruljel, de azt meg nem terhesen sem birja mindenki.

En pl sehova sem tudtam menni este, mes most sem tudok, nem birom, mert faradt, almos vagyok. Szilveszterkor is ejfelig birtam. De ha birod, miert ne?

2012. jan. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én voltam nem is egy koncerten terhesen, bár az mondjuk csak a 20.-ik hétig volt és mindegyik nyitott helyen volt.


Én beülni simán elmegyek még most is, de arra figyelek, hogy ne füstös helyre menjek. Ezek a barátaim miatt, akik természetesen dolgoznak és munka után este érnek rá, simán elhúzódnak este 10-11-ig.


Fent lenni meg miért ne lehetne? Én mindig is későn fekvő voltam (hajnali 1-2 körül alszom el, 10-kor kelek) éjfélig simán aktívan fent vagyok. Ha este mocorog jobban a babád, mint mondjuk nekem, akkor még jó is lehet, mert nem zavar az alvásban :)


34 hkm

2012. jan. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

19.07.-es vagyok. Miért lettem lepontozva??? A férjem vendéglátós ezért tudom, hogy van dohányfüst mert még nem büntetnek=a kutyát nem érdekli, hogy elvileg nem dohányozhatnak. Sajnos. Ez van.

Én is kismama vagyok bár nem sokáig (39.hét).

2012. jan. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
en nem pontoztalak le. "fel" pontoztalak....
2012. jan. 9. 22:21
 10/11 anonim ***** válasza:

Hmmm, én 28 hónapos terhesen Madonna koncerten voltam :)

Ja, 3 hónaposan meg Belgán.

És immár makkegészséges, nyugodt és jó alvó a 2 éves kisfiam :)

Szerintem az sokkal károsabb, ha a kismama teljesen kivetkőzik önmagából és hátat fordít a régi életének.

Vagyis 1-1 görbe este tutira nem árt meg (persze alkohol és cigi nélkül értem) :)

2012. jan. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!