Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek miket kell tennem...

Szerintetek miket kell tennem a szerencséhez?

Figyelt kérdés
Tudom hogy a szerencse forgandó,és ez a kérdés nem is ezoterikus.Tehát nem abból áll hogy csak úgy jön,aztán minden happy.Párszor volt szerencsém amit elszúrtam,és most már jó ideje nem akar jönni,és nem tudom megfejteni miért.Azért mert nagyon akarom ? A korábbiakat is nagyon akartam,és csak megjöttek.Min kellene változtatnom gondolkodásban,mind gyakorlatban ? Gondolatokban sokszor sok negatív jön elő,mellette próbálok pozitív maradni,csak elég ingadozó a dolog.Gyakorlatban annyit tudok tenni,hogy számolom a forintokat,hogy néhány ezer ft-ot meg tudjak spórolni,és ne költsek semmire,amit fel lehetne használni valamire.Tehát ebből is látszik nem 500 rugós keresetem van havonta.Vannak ötleteim,elképzeléseim.Most ez lehet hülyén hangzik,de pl. a FB oldalamon nincs fenn saját fotóm,csak egy borítóképem van ami szerencsével kapcsolatos,illetve a profilképem is hasonló,teljesen beleivódtak az agyamba,pozitív töltetet adnak.Még arra gondoltam,hogy vágyaimat képekben kinyomtatni,és központi helyen,pl. a konyhában kirakni,amit mindig látok.Van esetleg valakinek valamilyen kisebb-nagyobb tanácsa hogy lehet elkapni a szerencsét ? Néha veszek lottót is,de ez csak mellékes,nem apellálok erre,amit el szeretnék érni,azt úgy akarom,hogy véletlenek halmaza legyen,és büszke legyek arra hogy elértem.
2018. júl. 11. 15:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Semmit.

Csak èld az èleted,bízz magadban,legyen pozitív hozzààllàsod, a lehetősègekhez kèpest legyèl boldog.


Azt szokàs mondani,hogy pozitívan àllsz midenhez ès ha valamit nagyon akarsz akkor bevonzod.


Nekem pàrszor bejött.


Nem a lottóban,de bejött.

2018. júl. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egyik ismerősömnek szerencse volt a beceneve, mert mindig olyan mértékű dolgok történtek vele amit nem hinnél el. Autót nyert, utazásokat, 10k Forintot talált, 1 tételt tanult meg a 20-ból pont azt húzta, szóval olyan dolgok amiket nem nagyon hinnél el ha nem lenne rá bizonyíték.

A felfogása is érdekes volt, csak pozitív és mindenben azt látta pl. eltörte a karját: legalább pihenhet nem kell tesiznie és még egy idegen lány is segített neki(akivel talán össze is jött végül). Tehát még a rossz dolgokban is jót látott, de azt hiszem többről van szó mindig is bátor volt és látta a dolgokban a lehetőséget + valahogy csak lesz olyan még nem volt, hogy semmi ne legyen felfogás.


Másik ismerősömnek azért ennyire nem, de időnként mindig bemákolt valamit a diplomáját is és az oda vezető utat. Vagy lesúgták neki vagy többször elszámolták ráadásul olyan tantárgyakat ahol mindenkit több félévig szívattak vele neki elsőre meg lett. Bár mostanában komoly adóssága van, de cserébe boldog szóval elég fura egy egyén, sose érdekelte semmi ha leégett volna a háza arra is kb. "hát ez van" lett volna a reakciója. Mondanám, hogy bolondok szerencséje, de egy magas iq-val rendelkező személy csak az életben valahogy furán boldogul.


Nekem meg a szerencsétlenségben van szerencsém pl. kiugrott egy pitbull ami több embert már megtámadott erre az utolsó láncszem fennakadt a kerítésen vagy egyszer magasan voltam a fán eltört a gally, de pont úgy hasadt hogy egy másik gallynak lökött. Nem tudom mennyire mondható szerencsének ez, mert végül is megúsztam.


Ezen emberek közül senki sem lottózott és nem véletlenül, mert az ami könnyen jön könnyen megy és a végén csak nagyobb bajt hoz rád. Ami szerintem még közös, hogy igazából egyik sem várta a szerencsét, nem úgy mentünk bele a helyzetbe hogy "na ha szerencsém lesz" a lottó tipikusan ez. A szerencsére nem lehet építeni éppen ezért forgandó.

2018. júl. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!