Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit kéne még tennem érte? 2...

Mit kéne még tennem érte? 2 hónappal fiatalabb nálam.

Figyelt kérdés
Én most múltam 21 lány vagyok ő fiú kb 4 éve beleszerettem úgymond halálosan.Egyszerűen nem válaszol az üzeneteimre szerelmes versek tucatjait írtam neki egykor tudom ciki lány létemre de lépnem kellett.mit tegyek ,hogy végre kettesben beszélgethessünk az kizárt,hogy erre kérjem üzenetben :( ő most fogja befejezni a sulit de tényleg úgy érzem nem tudok nélküle létezni ha csak meglátom minden bánatom feledésbe merül.Csak vele tudom elképzelni egyébként nagyon ritkán látom de ha látom egyből írnom kell neki :( oda menni nem merek! mit csináljak?

2018. máj. 7. 22:34
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
ez már 4 éve így megy!!
2018. máj. 7. 22:36
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt engedd el.
2018. máj. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

https://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdese..

Ez is én lennék! a 4 éve itt túloztam.

2018. máj. 7. 22:42
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg romantikusnak gondolod magad, de valójában rohadt ijesztő vagy. Felejtsd el, rögeszmésen viselkedsz.
2018. máj. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Keress mást...
2018. máj. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Engedd el. Volt szerencsém hozzád hasonló lányhoz. Nem bántásból, de ez már rég elúszott. Vannak emberek akik nem szeretik ha valaki tapadós.

Engedd el. Nem is beszéltek. Nem is őt akarod, csak egy rá kivetített ideális képet amit megszállottan kergetsz. Ha együtt lennétek és kiderülne hogy normális ember, és hidd el csalódnál.

Engedd el. Ismerkedj másokkal. Nem ő az egyedüli ember a földön.

2018. máj. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Megertelek,hasonlo helyzetben voltam.

Biztosan szereted!de az is lehet,hogy te a szerelembe vagy szerelmes...

Erezni akarod a szerelmet,a romantikus szerelmet fetisizalod.

Meg akarod elni a szerelem erzest,romantikat "vele"(de az se baj,ha o nem reagal csak tudd,hogy kapcsolatba leptel vele).

Szinte mar fugg vagy.

Annyira el vagy varazsolva,hogy azt sem tudod elhinni,o nem hasonloan erez.Kozben pedig mar reg szanalmasnak tart!De te ezt nem tudod elhinni,hogy o nem erez irantad semmit.

Le kell allnod kulonben megszallotja leszel.

Eltalaltam ebbol valamit?

2018. máj. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Az előző kérdésed is több mint 3 éves te meg legalább azóta ezen kattogsz. Ez nem normális, ijesztő! Elpazarlod az életed, ahelyett hogy keresnél valakit akinek te kellesz, vársz valakire aki nem kér belőled. Sőt zaklatod...Azzal csak rontasz a helyzeten. Csak beképzeled, hogy csak ő létezik számodra. Ez tévedés..
2018. máj. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Hát ez k#rva ijesztő. :D
2018. máj. 8. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Mi ezen az ijesztő?
2018. máj. 8. 10:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!