Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha nem sportolok, de még...

Ha nem sportolok, de még mozogni se mozgok, meg folyton itthon vagyok csak oda megyek ahova muszáj akkor meddig fogok még élni?

Figyelt kérdés
Táplálkozásra se figyelek oda, eszem ami jól esik és ennyi. Már várom a halált sőt kivanom, semmi másra nem vágyom csak arra hogy ne éljek. 26F

2018. júl. 15. 11:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy nagyon túlsúlyos, akkor akár még 50 évig is élhetsz. Lejött, hogy full depressziós vagy. De ne add fel, ki lehet jönni belőle.
2018. júl. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Én nem akarok kijönni belőle, nekem nem kell ez az élet. Undorító egy világ ez és am sincs értelme itt kínlódni minden áldott nap. De azért köszi. Létezik olyan munkahely ami életveszélyes de nagyon sokat fizet es nem kell hozza nagyon magas végzettség??
2018. júl. 15. 11:17
 3/14 anonim ***** válasza:

Felhokarcolo ablakmoso.

De ne rontsd el egy munkaado eletet is, ha ennyire nem akarsz elni, old meg egyedul.

2018. júl. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
45%
Az a te hibád, ha hajlandó sem vagy észrevenni a jó dolgokat az életben. Mert hidd el, rengeteg van belőlük.
2018. júl. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
1. vagyok. Engedj meg egy hasonlatot. Ha a magnód nem játszik le egy CD-t, mert az poros, akkor szétvered kalapáccsal az egész magnót? Vélhetően nem, hanem csak megtörlöd a CD lemezt. A lelked a poros CD, nem kell elpusztítani miatta a testedet.
2018. júl. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
#5 ez az 'idézet' nagyon ott van
2018. júl. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
5. Én is jártam már így és kiderült, hogy szar a magnó.
2018. júl. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
es mivan, ha nem csak poros es lemosni sem lehet?
2018. júl. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én szétszedtem a magnót is mikor összeraktam már nem lehetett bekapcsolni
2018. júl. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
75%
Annak ellenere, hogy ez nem nevezhető egeszseges eletmódnak, ettől meg nagyon sokaig élhetsz.
2018. júl. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!