Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit kéne leadnom ha 167...

Mennyit kéne leadnom ha 167 cm,49 kg és 13 éves lány vagyok? Rendszeresen edzek itthon és eddig 9 évet sportoltam/sportolok.

Figyelt kérdés
2014. júl. 18. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Az adatok alapján nekem nem tűnsz túlsúlyosnak.
2014. júl. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amikor hirtelen nyúltam 168cm és 48kg voltam, alig volt rajtam izom mégis egy csontváz voltam. Egyszerűen nem tudom elképzelni, hogyan lehetsz túlsúlyos.
2014. júl. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Minek akarsz leadni súlyt? Ha ezekkel a paraméterekkel kövérnek érzed magadat, már orvosi eset vagy. Ráadásul 13 évesen még nincs is kifejlődve semmid teljesen. ha sportolsz továbbra is, nem fenyeget az elhízás veszélye.
2014. júl. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 emma69 válasza:
Egyáltalán nem kéne fogynod! Én 168 vagyok igaz 18 éves :P és 59kg, és nem érzem hogy fogynom kéne, legfeljebb 1/2kilót, de én inkább szálkásodni szeretnék. Azt mondom hogy étkezz rendesen,5x, még fejlődsz semmiképp se fogyókúrázz, főleg hogy nincs is miből
2014. júl. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Én nem érzem magam kövérnek,és nem arról van szó hogy kilókat akarok leadni csak kicsit szálkásodni szeretnék,és arra voltam kíváncsi ,hogy ez így nem e tartozik a reménytelen eset kategóriába.
2014. júl. 21. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!