Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha nem sportolok, de még...

Ha nem sportolok, de még mozogni se mozgok, meg folyton itthon vagyok csak oda megyek ahova muszáj akkor meddig fogok még élni?

Figyelt kérdés
Táplálkozásra se figyelek oda, eszem ami jól esik és ennyi. Már várom a halált sőt kivanom, semmi másra nem vágyom csak arra hogy ne éljek. 26F

2018. júl. 15. 11:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%

Edesfa szom.... kimaxoltad a hisztit rendesen...

Szánalom...

2018. júl. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Én már a kérdést sem értem, ebből annyit tudok kivenni, hogy kövér vagy és nincs akaraterőd lefogyni, de ha neked ez a legnagyobb problémád akkor szerintem sok ember cserékne veled. :)
2018. júl. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Kérdező.ha nem tetszik a világ akkor tegyél róla hogy változzon! Ne feladd, hanem cselekedj azért hogy jobb legyen a világ. Ha valami nem tetszik próbálj változtatni rajta. Nem vagy egyedül ezzel, és a pillangó effektus alapján, már egy kis cselekedet is nagy változásokat idézhet elő.
2018. szept. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Azé láttom van itt néhány igazi szakembere!
2020. nov. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!