Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egyedül élek egy ideje és...

Egyedül élek egy ideje és félek éjszaka. Mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Pár hónapja egyedül lakom a régi családi házunkban és éjszaka alig tudok elaludni, minden kutyaugatásra, autóra, egyéb zajra felébredek, mindig beképzelem hogy betörők. Bezárok ajtót, ablakot,de még így is nyomasztó. Kutyát nem tudok tartani, mert gyakran elutazom napokra.

Mit tehetek?


22/L



2018. júl. 17. 02:34
 1/9 anonim ***** válasza:
14%

mitől félsz? Valaki betör? akkor hívod a rendőrséget, ennyi.

rakj fel kamerát, vagy akár műkamerát az ajtó felé, az elüldözi a betörőket, ha ilyen paranoiás vagy.

De szerintem menj vissza anyucihoz, aki lecsekkolja neked nincs-e mumus az ágyad alatt....

2018. júl. 17. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
33%
Esetleg az egyik barátnőd lakótársnak?
2018. júl. 17. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
35%
Kell egy pasi melléd,biztonságot ad.:-)
2018. júl. 17. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
98%

#1. Hogy te milyen bátor vagy, csak ámulok.

Én már 30 fölötti voltam, mikor egyedül maradtam a családi házban. Eleinte nekem is nyomasztó volt, de rájöttem, a fejemben kell rendet tenni. Nem szabad agyalnod éjszaka, hogy bármi történhet, biztos el is képzeled magadnak. Mi szereltettünk fel riasztóberendezést. Ha ezentúl huzamosabb ideig leszel ott, akkor érdemes beruházni rá, nagy biztonságérzetet ad.

2018. júl. 17. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
9%
nőj fel???
2018. júl. 17. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Fel szoktam kapcsolni egy lámpát a másik szobában vagy a folyosón,hogy kìvülről látszódjon,vannak itthon és ébren😀
2018. júl. 17. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Úristen milyen ostobák egyes válaszolók :D nyugi szerintem amúgy ez viszonylag normális hogy félsz, de ezek a dolgok valószínűleg csak a fejedben léteznek. Szerintem betörni nem fognak, ha tudják, hogy otthon van valaki.
2018. júl. 17. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
#4. voltam. Valóban az irányfény sokat segít , nálam is van a mai napig az előszobában és a konyhában. Egyébként sem tudtam soha teljes sötéten aludni, de a betörőknek nem vonzó ha éjszaka fény szűrődik ki a házból.
2018. júl. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én megértem ezt, pedig én már jóval idősebb vagyok, de ugyanúgy félek éjszakánként egyedül. Minden zajra megriadok, ezért hogy ne figyeljek arra, mindig tévére alszom el. Egyébként tényleg társaság kellene, barátnő vagy egy férfi aki minden éjjel ott tud lenni.
2018. nov. 16. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!