Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Igedesít hogy folyton ugat...

Igedesít hogy folyton ugat éjszaka az ablakom alatt a szomszéd kutyája. Valakinek tipp valami emberséges megoldásra? A szomszéd barom, szép szóval nem lehetett vele megegyezni, tehát egyoldalú megoldás jöhet csak szóba.

Figyelt kérdés
Ultrahangos kutyariasztón gondolkodok. Az idegesít mikor kimegy hátra a kerti részbe, ami a miénkkel szomszédos és ott ugat. Ha arra irányítanám a riasztót, vajon az onnan valóban távol tartaná? Elvileg 100m2 a hatósugara, elviekben elég lenne, de hatásosak ezek?

2018. jan. 10. 03:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem még nem volt, de amikor olvasgattam erről, az jött le, hogy van olyan készülék, amelyiknél van olyan kutya, akire hatásos, kb ezt lehet elmondani ezekről, szóval kissé esetleges a dolog, de meg lehet próbálni.
2018. jan. 10. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Bemégy a jegyzőhöz, hogy csendháborítás van a kutya miatt, a gazda meg nem csinál semmit. Aztán addig pénzbírságolják, amíg nem talál rá megoldást.
2018. jan. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
0%
Manapság már igen magas minőségű és kényelmes zajvédő eszközök készülnek!!!
2018. aug. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ÉS ezt majd a szomszéd fizeti nekem szerinted?
2018. szept. 1. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!