Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok, ti szoktatok gusztusta...

Lányok, ti szoktatok gusztustalankodni?

Figyelt kérdés
Vannak-e olyan dolgaitok, amiket pl. nyilvánosan sosem tennétek, de ha egyedül vagytok, néha előfordul?
2018. júl. 17. 19:48
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
94%
Nagyon gusztustalanul kajálok, nem is szeretek mások előtt enni.
2018. júl. 18. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
73%

Fingani, büfögni csak közeli emberek előtt

Hányni, szarni szükség esetén bárki előtt.

Pattanást nyomkodni, csak egyedül.

2018. júl. 18. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Az allergiám miatt úgy krákogok mint egy azbesztgyári szakadt melós.

Meg irdatlan nagyokat és büdöseket fingok.

Pluszban ha rászárad a takony az orrpiercingemre belül akkor kiturmákolom a fikát az orromból.

Kb ennyi.

Ja meg ocsmányúl kajálok és napi szinten kb 3-szor 4-szer elvonulok szarni.


Szóval ja...eléggé ocsmány tudok lenni :D

2018. júl. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
#13: Ezek közül mindegyiket képes vagyok tolerálni (kivéve az orrpiercinget). :)
2018. júl. 22. 19:20
 15/25 anonim ***** válasza:
37%
Én a szobában is kicserélem a betétem, ha egyedül vagyok, a saját szobámban vagy a nappaliban, konyhában, akárhol, nem megyek azért a budira. Kezet se mosok utána.
2018. aug. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
89%

A tampont én is a szobában cserélem ki, nem értem, ez miért gusztustalan. Két fiúval lakok társbérletben, a budit nem lehet zárni, ha szarás közben nyitnak rám (megtörtént már), az hagyján, de azért a véres tamponom csak nem lóbálnám az orruk előtt. És előfordul, hogy az ember, ha nagyon hívja a szükség, megfeledkezik a kopogásról. Mondjuk én utána kimegyek kezet mosni.

Amúgy a lányok se édes kis angyalok, ugyanolyan biológiai lények vagyunk, mint a fiúk. Lecsó után olyan fingot produkálok, hogy a virág kirohadna tőle. Plusz a "leghangosabb panelban kádbafingás" díja is az enyém a lépcsőházban, de mindig a két srác lakótársamra fogom :D

Én nem tartom ezt "gusztustalankodásnak", de a környezetem igen: nagyon szeretek anyagcserével kapcsolatos dolgokról beszélni. Azt is szeretem, amikor a kádban fürdök, belefingok egy jóízűt, és felszáll a buborék, amiben keveredik a tusfürdő és az erjedt fing illata. A legjobb barátnőmmel mindig kibeszéljük az ilyeneket, meg bejelentjük egymásnak messengeren, hogy milyen szartunk.

2018. aug. 5. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
37%
Lol. Legközelebb fotót is küldjetek egymásnak a szarról.
2018. aug. 5. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
70%
Az ên szobámban akkora a rendetlenség, hogy alig látszik a padló. Több hetente mosom a ruháim, cserélek bugyit. És tiszta pattanás az arcom. 3 naponta mosok fogat és piszkos edények és villák vannak az éjjeliszekrényemen. Nap közben pizsomában ülök az íróasztalomnál és tanulok.
2018. szept. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
24%

Az egész életem Gusztustalan :D

;) 😎💔

2018. szept. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
#19: Érdekel az életrajzod! :)
2018. szept. 1. 20:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!