Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok arról, ha...

Ti mit gondoltok arról, ha valakinek fiatalon vőlegénye van?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek a dologról? Meggondolatlannak tartjátok?


Személyes tapasztalatom is van a témában, nekem félig olasz-félig magyar vőlegényem volt, ugyan nem gondoltam arra, hogy fiatalon megesküdnék vele,

az esküvőre nem kerítettünk volna sort még sokáig, de annyira szoros volt a kapcsolatunk, hogy úgy éreztük, eljegyzés szintre vihetjük a dolgot, hogy kifejezzük egymás iránt, mennyire kötődünk a másikhoz.


Igazság szerint hiába volt biztos kisvállalkozása az egyetemi tanulmányai mellett (én is tanulok), és volt kezdetben lelkileg is stabil, végül kifordult önmagából, és szakítottunk, ezért én nem gondolom, hogy fiatalon jó dolog lenne eljegyzést kötni.


Ti hogy vélekedtek, ha megtudjátok, hogy egy fiatal pár eljegyezte egymást?



2018. júl. 18. 14:51
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Sok embert nem ismerek, akit fiatalon jegyeztek el, egyedül a nővérem. Pár hónappal a 18.szülinapja előtt (akkor voltak 1,5 éve együtt), azóta is együtt vannak (6éve)
2018. júl. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%
Azt hogy elcseszi az életét, a szerencsétlen.
2018. júl. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%

Nem cseszi el az életét. Nincsenek örökre összekötve, el lehet válni.

Azt gondolom, az ember ilyen korban még nem eléggé tapasztalt egy ilyen döntéshez. Sokszor a fiatalok azt sem tudják, mire van szükségük.

2018. júl. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem ez nagyon egyén függő. Én például tudom magamról, hogy bőven nem vagyok még elég érett egy ilyen lépésre, de a barátnőm, aki velem egyidős már több, mint egy éve el van jegyezve, és nagyon jól megvannak a párjával. Ha minden jól megy, jövőre összeházasodnak. :) Egyébként a házasságnak akkor is lehet rossz vége, ha nem annyira fiatalon kötik. A szüleim harminc körül voltak, tizenöt évet sem bírtak együtt. A nagyszüleim viszont húsz évesek voltak, és majdnem hatvan éves házasok.
2018. júl. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
legyen boldog. és ezt most szívből.
2018. júl. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Relatív . Kinek mi a fiatal . Barátnőm 21 volt mikor férjhez ment. Együtt voltak kb 3/4 évig előtte . Most már a babájukat várják , és 2 éve együtt vannak.

A párommal mi is tartjuj olyan stabilnak a kapcsolatunkat , hogy tervezgetjük , hogy eljegyzés szintig visszük , de előtte össze költözünk.

Azt pedig leszögezném , hogy van olyan nagyon közeli ismerősöm , aki 15 év házasság után szakított. Szüleim kb 4 év után , de a nagyszüleim 19 és 20 évesek voltak ,mikor összeházasodtak , azóta már 45 éves házasok.

2018. júl. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!