Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a bosszúról?

Mit gondoltok a bosszúról?

Figyelt kérdés

2018. júl. 18. 15:48
1 2 3
 21/30 he84 ***** válasza:
52%
Rossz kifogás, hogy nincs kiút. De hogyha kis eséllyel valóban nincs, akkor is nem az a megoldás, hogy bosszút állunk a másikon gyerekes, gonosz módon. Nem segít az se és csak magadat járatod le feleslegesen. A bosszú nem kiút.
2018. júl. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
56%
Vagyis ha valaki megoli a gyereked,feleseged pl...akkor te meghivod egy sorre vagy egy kavera...igaz? Mindenki aki szerint primitiv buta dolog ezt tenne...vagy nem csak bölcsnek akar latszani.
2018. júl. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 he84 ***** válasza:
61%
Ki mondta, hogy meg kell hívni? Jesszusom, ekkora buta következtetést,... Látszik hogy nem érted a lényeget sajnos és némiképp szűk látókörű is vagy. Nyilván nem kell béke azzal, se semmi haverkodás, aki ártott neked, vagy bárkidnek, hanem egyszerűen kerülni kell és bosszú nélkül új életet kell kezdeni! A bosszútól nem lesz jobb semmi és te se vagy jobb nála, ha rosszat teszel vele, értsd már meg! Remélem most már érted.
2018. júl. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
40%

(T)

Szerintem aki ennyire komolyan magyarázza hogy kicsinyes meg nem kiút meg blablabla, az szerintem szimplán csak túl töketlen hogy kiálljon magáért és az igazáért.

2018. júl. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
62%

"Szerintem aki ennyire komolyan magyarázza hogy kicsinyes meg nem kiút meg blablabla, az szerintem szimplán csak túl töketlen hogy kiálljon magáért és az igazáért." - Vagy épp csak a feltett kérdésre válaszol..


#he84 - 51% pedig nem fogja megérteni, nekem tegnap írt egy privátot azzal, hogy haljon meg a családom, csak mert le mertem írni a véleményem :D

2018. júl. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 he84 ***** válasza:
22%
Na ez az előttem szóló egy barom, aki kamuzik,... Én soha nem írtam se neki, se másnak ilyet.
2018. júl. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 he84 ***** válasza:
61%
Ja már értem, hogy az 51%-os írt neked ilyen privit. Bocsi a félreértésért, először azt hittem rám értetted, bocsi. Hát eléggé durva, ha ilyeneket írt neked, elég nagy barom.
2018. júl. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
47%
Ha valaki rosszat tesz, azt igenis el kell zárni a társadalomtól. Nem azért, hogy bosszút álljak a rokonomért-magamért, hanem azért, mert szükségem van a biztonságra.
2018. júl. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
76%
emberek, ha magyarországon működne a bíróság, rendőrség stb, semmi ilyen fel se merülne. ugye sokakban eleve azért jön a gondolat mert megtapasztalja h a jogi út járhatatlan, ill. még rosszabb helyzetbe kerül, mert pl még az ügyvédje is átcseszi, a bírót lefizetik, stb , lehetne sorolni, aztán eljön az a pont, amikor azt mondja, h na ebből elég volt, és jönnek az egyéb módszerek ...
2018. júl. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
34%

Én egy olyan ember vagyok, hogy amíg egyszerűen nem érzem úgy, hogy elégtételt vettem valakin, addig nem tudok megnyugodni, addig háborog a lelkem.


Nem tudok elmenni szótlanul dolgok mellett, mert mindig is kiálltam magamért és tényleg nagyon zavar, amikor valaki boldogan mosolyog miközben én miatta szenvedtem. Nem. Akárhogy próbáltam, nem tudtam a bosszúról lemondani és mostmár nem is akarok.

2020. jún. 27. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!