Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit akar tőlem egy kb 15 éves...

Mit akar tőlem egy kb 15 éves gyerek?

Figyelt kérdés

Tegnap megnyitottam messengeren az engedélykéréseket. Rám írt egy kb 14-15 éves gyerek. Hogy'' Szia! Megismerhetlek? Mizújs?''

Gyerek még ,látszik az összes képén. Én 21 éves vagyok. Tiltottam.



2018. júl. 20. 09:17
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:

Nem picsogok. Egyenlőre nem akarok ismerkedni. Es mit terjesztene? Ki? Mondom az ország masik feleben lakó emberek írnak rám. Ha kellenenek sem kezdenék velük. Messze vannak. Ja es nem tartozom magyarázattal.


Álljatok le a kötekedéssel!

2018. júl. 20. 11:53
 12/38 anonim ***** válasza:
57%

A szó amit keresel: egyelőre.

Ki kötekedett veled, nyuszi? Hadd vágom pofán! :D

2018. júl. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 A kérdező kommentje:
Válasz nélkül ignorálok mindenkit. - és ha elkezdik rólad terjeszteni, hogy beesik az eső az orrodba, akkor idejössz picsogni, hogy nem találsz senkit magadnak?
2018. júl. 20. 11:57
 14/38 anonim ***** válasza:
61%

Nekem nem írogat szerelmes leveleket :'(

MIÉRT UTÁLSZ???!!! :(

2018. júl. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
71%
Kérdező 21 éves "nőként" (fejben kislány) illene helyesen írni, és megválogatni a szavaid... Nem igaz, hogy ennyi eszed van, megemberelhetnéd már magad. PRIVÁTOT NEM KÉREK!
2018. júl. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 A kérdező kommentje:
18# Mert egy betűt tévedtem? Más még sokkal rosszabbul ír. Vagy irigy vagy ,mert neked senki sem udvarol? Talán hagynom kellene magam? Te is nem vagy békében magaddal azért kötekedsz,és a kákán is a csomót keresed.
2018. júl. 20. 12:58
 17/38 anonim ***** válasza:
87%
Nekem is írt egy szépet ez a r**anc :D. Csak nem tudom hogy jön ide az anyám :D. Ha ennyire feszült vagy drága kérdező inkább dugasd meg magad valami csövessel :D. Másnak úgy sem kell az ilyen :D.
2018. júl. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
87%

"Vagy irigy vagy? Te rossz ku**a,hogy neked a kutya sem ír? Mert az cs*szeget másokat,aki magaval nincs jóban. Szóval azért kötekedsz."

Sorry kislány, de ki mondta, hogy nő vagyok? Teljesen jóban vagyok magammal, kívül is, belül is. Lehet neked többen udvarolnak, mint nekem (de tessék, most megosztom veled, nincs ilyenben hiányom), de nálam a felhozatal is biztos, hogy más ;)

2018. júl. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 A kérdező kommentje:
És nem vagyok riban* . Nem öltözöm kihívóan. Es nem fekszem össze vissza mindenkivel. Eddig csak komoly kapcsolataim voltak.
2018. júl. 20. 13:07
 20/38 anonim ***** válasza:
87%

"Egy nőnek sem kellesz te szerencsétlen. 😂😂"

Pedig már próbálkozott be pár nő :) Egyébként nő vagyok, nem tudom miből szűrted te azt le, hogy pasi vagyok...

2018. júl. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!