Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy kicsit idősebb fiú meg...

Egy kicsit idősebb fiú meg akar verni?

Figyelt kérdés
15 vagyok. Ő szerintem 16 17-nek nézz ki. Valamikor barátok voltunk de akkor valamiért meg akart verni. Valamiért akart csak simán verekedni játékból de mindig ő győzött és most azt hiszi,hogy gyenge vagyok és mindig meg akar verni. Ezt úgy csinálja,hogy egy picit barátkozik velem és ki tervel valamit,hogy megverjen engem. Mondta egy gyerek mikor taliztam mondta,hogy mondjak rá valami csúnyát. (Barátja) De így direkt,hogy megverjen. Mondta cserébe megvéd. Tudom hogy,ha valaki mondja,hogy ugorj bele a tóba és bele ugrok. De megtettem. Erősen hasba ütött meg arcon csapott. És azt mondta,hogy vicc volt hát egyáltalán nem az. Most egy ideig nem találkoztam vele. De most gyakran találkozok vele és mindig megijessz de nem figyelek oda. Ez már lehet zaklatásnak mondani? Mert valamikor mondta,hogy menjek hozzá de én nem mentem oda. És erősen ordítva mondta,hogy jöjjek vissza. Most az lesz,hogy most kémkedni fogok utána. De úgy,hogy nem tud észre venni. Más lesz a ruházatom meg,hogy ne lássa az arcomat. De nagyon félek. Tudnátok valamilyen tanácsot adni,ha véletlenül elkapna és megverne. Mert nagyon kemény amit az előbbieket írtam. Vagy mondanátok,hogy mivel tudnám egy picit legyőzni őt? Előre is köszönöm a válaszotokat!

2017. dec. 23. 20:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%
Ha csaj vagy,akkor szexért cserébe bevédelek.
2017. dec. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
ŐŐ nem kösz. F vagyok xD
2017. dec. 23. 20:31
 3/18 anonim ***** válasza:

Kerüld a társaságát,ha akaratoskodik,hogy maradj vele mond neki,hogy már unod az állandó erőszakosságát vagy csak egyszerűen mondj nemet.Esetleg növessz tököt és üsd állcsúcson,attól megszédül vagy orrnyergen olyan erősen,ahogy csak bírod,ettől bekönnyezik a szeme...ezután üsd a fejét.

Bocsi,ha esetleg hülyeség,de most ennél jobb nem jutott eszembe.

2017. dec. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez mi az isten? :D

Komolyan ilyen hülye kisgyerekek vagytok?

Gratulálok a szülőknek is, tipikusan a proli társadalom ilyen.

Gondolom valami szakmunkás iskolába jártok, tipikusan azokra jellemző a verekedés, hörgő hangon kiabálás...

2017. dec. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Az a gyerek még nem volt igazán megverve, ha ilyeneket csinál.. ebből is látszik, hogy csak nála gyengébbekkel keménykedik.. :D
2017. dec. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

"Gratulálok a szülőknek is, tipikusan a proli társadalom ilyen. "

Elég csóró környéken nőttem fel,nem szerettem verekedni,de olykor-olykor meg kell védened magad.

Baszhatod a szakmákat és érettségit/technikumot,ha nem egy nagyvárosban vagy annak közelében élsz.

2017. dec. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Persze nem azt mondtam hogy ne védd meg magad, hanem azt hogy ez jellemző az adott társadalmi rétegre.

Egyébként a verekedés semmire nem megoldás(az önvédelem más téma), bár ilyen közegben és ilyen alacsony értelmi és érzelmi szinten nem várhatja el az ember hogy verbálisan, nem anyázva szégyenítsék meg a másikat.


"Baszhatod a szakmákat és érettségit/technikumot,ha nem egy nagyvárosban vagy annak közelében élsz."

Sejtem hogy érted, de szeretném ha kifejtenéd.

2017. dec. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Pék technikummal egy öntödében melózok,mert nem tudtam a közelben elhelyezkedni.
2017. dec. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

7: A prolizó kommentjeid alapján pont olyan egybites kis fityma vagy, mint akiket előszeretettel rugdosol itt, csak épp te a pofádra gyúrtál az izmaid helyett. A végzettség tök mindegy, amíg ilyen szánalmas a mentalitásod.


A kérdésre: szerezz be egy paprikasprayt. Ha meg tényleg megver, úgy, hogy előtte nem kér beleegyezést, akkor irány a rendőrség.

2017. dec. 24. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

9: csak nem megsértettem a kis lelked? Látom nagyon magadra vetted.

Gondolom te is közéjük tartozol. Elhiheted a normáis emberekkel nincs bajom lehet bármilyen színű, bármilyen társadalmi réteghez tartozó.

Tudod a proli is addig proli amíg úgy viselkedik. Legalább is az én szememben.

Ha ismernél tudnád hogy segítek ha tudok. Ha látok egy autót az út szélén lerobbanva megállok, megkérdezem mi a baj. Vagy a múltkor egy cigányasszonynak segítettem a lépcsőn felvinni a csomagjait.


A kérdező meg magának csinálja a bajt, oldja meg ő.

2017. dec. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!