Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A válaszolók itt miért kötnek...

A válaszolók itt miért kötnek a kérdezőkbe?

Figyelt kérdés
Sokszor kérdeztem már itt. És mindig találtak okot egyes tagok, hogy belém köthessenek.
2018. júl. 20. 13:20
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
15%
Engem épp most készülnek egy ártatlan kérdés miatt máglyára vetni.
2018. júl. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
mert minden ember más nem vagyunk egyformák
2018. júl. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 October15 ***** válasza:
82%
A kérdezők miért tesznek fel aberrált, idióta, 2 sec alatt googlevel orvosolható emberi beavatkozást nem igénylő kérdéseket?
2018. júl. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
80%
Sajnos a kérdezők sokszor képtelenek érthetően és szabatosan megfogalmazni a kérdésüket és a segítőkész válaszolni kívánó olvasókat ezzel felidegesítik.
2018. júl. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
87%

Mert sok esetben a kérdező baromságot kérdez vagy éppen olyat, amit egy google kereséssel sokkal gyorsabban el meglehet volna oldani.


Meg valamiért sokszor az emberek a legrosszabbat feltételezik és fegmán olyanoka mondanak, hogy "Ennek a kérdésnek csak akkor van jelentősége ha X és Yhoz K módon értesz és te asztán biztosan nem."


Majd nekem kell veszekedni vele, hogy de ... komolyan gondoltam a kérdést és a kérdés szempontjából teljesen minegy, hogy ki kérdezni.



Szerintem sokan nem tudják a választ vagy csak oda akarnak valamit írni, mert utankoznak és trollkodni akarnak.

2018. júl. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
66%

Van itt egy aki valószínűleg ma több nyugibogyót szedett, és megy mindenkin végig és minuszol, de nem ám kicsit.

Értelmes, különböző emberektől származó válaszokat minuszol ezerrel, köt bele kérdezőkbe. Csak nézem a műsorát, amit a háttérbe nyom, és elképedek:DD

2018. júl. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
74%

én akkor szoktam, amikor nem érdekli a kérdezőt a válasz.

vagy szimplán retardált, vagy taplo a kérdező.

2018. júl. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Mert arctalanul, kovetkezmeny nelkul kiadhatjak a frusztraciojukat.
2018. júl. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
74%

7.! Detto. Verem a nyálam, hogy segíthessek, írok egy kisregényt mondjuk egészség kategóriában, de annyit se böffent oda, hogy köszi.

A másik, ami eleve tényleg simán kikereshető, mi a fenének teszi fel a kérdést.

Harmadik, aki eleve annyira hülye, hogy a már a kérdés is irritáló és állandóan beledumál, szinte minden egyes válasz után, és úgy alakítja a mondandóját, ahogy a kérdezők válaszolnak.

Fúú, sok hülye van.

Egyébként ha gondolod, írd meg privátban, mi milyen kérdésed volt az, amiért a legtöbben belédkötöttek. Itt vagyok több mint 8 éve, nem ma kezdtem a "szakmát". :D

2018. júl. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
72%

Előző vagyok. Bocs, van benne egy-két hiba, sötétben írok, mert meleg van, nem olvastam vissza, de szerintem érthető.

Az utolsó mondatom az 1-esnek is szól. Linkeld be, miért akarnak máglyára küldeni.

2018. júl. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!