Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ráírhatok valakire Facebookon...

Ráírhatok valakire Facebookon aki tetszik, teljesen jelentéktelen indokból? 😄

Figyelt kérdés
Mintha bántanak engem, hogy elrontottam valamit a gépen melóba, és hogy nagyon sajnálom. Nyilván gyenge kifogás, de .. ?

2018. júl. 20. 17:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
XD Akkor ne csináld azt amit akarsz. Amúgy tényleg jobb ha őszinte leszel. Csak gondolj bele, milyen lesz ha utólag kiderül hogy hazudtál, hogy hinne benne hogy megbízható vagy, ha már az ismerkedés kezdetekor hazudtál neki?
2018. júl. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Nem, senkit sem vonnék bele, a szánalmas, nyomorult életembe! Inkább beledöglök a magányba.
2018. júl. 22. 12:10
 13/16 anonim ***** válasza:
Nem kéne neked pszichológus? Ezek elég durva gondolatok, és az önértékelési szinted se lehet nagyon magas...
2018. júl. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Ha lenne önbizalmam, simán ráírnék, hé csajszi tetszel nekem, ez van. Vagy valami hasonlót. De ha tudom h sz@r vagyok, egy senki. Egy legalja. Mindegy, bocsánat ha terheltelek titeket magammal. Sajnálom, őszintén.
2018. júl. 22. 15:38
 15/16 anonim ***** válasza:
Áruld már el hogy miért hiszed azt hogy s z a r vagy? :D Amúgy csak így bízatásból:Nem az a lényeg hogy honnan jöttél, hanem az hogy hova tartasz. Most pedig nem fogok neked leírni egy Szabó Péter féle motivációs beszédet, de szerintem biztos csak az önértékeléseddel van a baj.
2018. júl. 23. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Szeretem..
2018. júl. 28. 21:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!