Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mit tennetek? Szuksegem...

Ti mit tennetek? Szuksegem van sok velemenyre.

Figyelt kérdés

Egy evet “pihentem” az egyetem alatt. Tavaly abbahagytam mert mar sok volt a nyomas. Tikkeltem,szorongtam,feszengtem..

Viszont most ujrajelentkeztem de mar levelezore.

De most ujrajelentkeztem levelelezore viszont ugy erzem,lehet jobb lenne a nappali. Felek a levelezotol mert ahogy hallottam kb semmit nem adnak le csak odacseszik a konyvet hogy tanulj. Nekem pedig jobb hallani az anyagot mert ugy rogzul.

Viszont az a baj,hogy az elso evemben jo kis 900.000Ft-os diakhitelt csinaltam amit mar fizetni kell emellett pedig 22 eves vagyok.

Ti mit tennetek a helyemben?

Nappaliba belevagnatok vagy inkabb levelezo?

En nappali fele huzok,mert sok elso feleves targyat eltudnek fogadtatni es akkor tudnek majdnem hogy rendesen dolgozni mellette.

Mit tegyek?

Velemeny?

22/L

(Jogi kar)


2018. júl. 23. 08:55
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Fuuh eleg benan fogalmaztam bocsi.

Eppen keszulodok.

2018. júl. 23. 08:55
 2/13 anonim ***** válasza:
Remélem az én véleményem is jöhet. Nem vagyok egyetemista (még). De szerintem ha eltudod fogadtatni nappalin a tárgyaidat, akkor inkább nappalira menj! Hiszen sokkal jobban megéri, mint szendvedni a levelezőn. Plusz ha nem is megy át úgy a tananyag, az pénzkidobás.
2018. júl. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nappalit választanám ha nem kellene mellette dolgoznom. Meg azėrt is mert levelezőn biztos kevesebbet tanulnék. Odatennėm magam, ha már időt ės pėnzt is belefektetek (vagy a szülők) akkor időben ės amit lehet a legjobban megtanulva fejezzem be. A tanulásra figyelnėk, nem a körülmėnyekre stb, mert inkább 4-5 ėv legyen rohadtkemėny mint egy ėlet utána.
2018. júl. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Mar van munkam. Epp probaidos vagyok egy call centernel.
2018. júl. 23. 09:02
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Az előző válaszolók elfelejtik, hogy levelezőn sokkal könnyebbek a vizsgák. Volt, hogy véletlenül a levelezős vizsgát osztották ki nekünk, mindenki örült milyen potya, aztán visszaszedték és kaptunk egy jó nehezet.
2018. júl. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Hasonló cipőben járok, mint Te, most akarok átjelentkezni én is levelezőre. Sajnos nappali mellett lehetetlen rendesen dolgozni, mert túl sok kapacitást emészt fel a munka, és elhanyagolod mellette mindenképp az egyetemet. Ha úgy érzed, hogy eddig sem bírtad, akkor ezután sem lenne jobb, tehát én a levelezőt választanám a helyedben. Alig kell bejárni, és kevesebb anyagból kérnek számon könnyebb vizsgákon. Tisztában vannak vele, hogy olyan emberek, akik az egyetem mellett akár teljes állásban dolgoznak, nem fognak annyi időt a tanulással tölteni, mint a nappalis hallgatók, így nem is várnak el olyan iszonyatos mennyiségű tudásanyagot sem.

Semmi garancia nincs rá, hogy ez az éved jobb lenne nappalin, így lehet, hogy csak elvesztegetnéd, és lassabban jutnál diplomához.

Melyik egyetemen tanulsz egyébként?

2018. júl. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
#6 jobb estben nem a vizsgára kell tanulni. Nyilván ez alól kivétel a pár tölteléktárgy
2018. júl. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Levelezőn miért ne fogadnák el a teljesített tantárgyakat???

Nappali mellett is tudnál dolgozni? Ha igen, akkor miért mennél levelezőre?

2018. júl. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Széchenyin tanultam de most pazmanyra jeletnkezem at mert idokozben felkoltoztem Pestre.

Oke hogy a levelezos vizsgak konnyebbek de semmi elete nincs az embernek.

Raadasul en ugye videki vagyok igy akkor hetkoznap munka szombat egyetem aztan ujra munka. Hazajarni keptelenseg lenne.

Annyira nehez ez az egesz...

2018. júl. 23. 09:56
 10/13 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem nem neked való az egyetem.
2018. júl. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!