Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha elhagytam a vadi új Iphone...

Ha elhagytam a vadi új Iphone 8-amat, van még esély hogy meg legyen?

Figyelt kérdés
Ma éjfél és hajnali 2 között taxiztam haza, sajnos csak leintettem egy taxit, így fogalmam sincs melyik taxitársaság volt. Nagy valószínűséggel a kocsiban maradt a telefonom, most próbálok végigtelefonálni mindenkit, de eddig elég reménytelen a dolog.

2018. júl. 25. 09:13
 1/10 anonim ***** válasza:
38%

Gondolom akkor nincs rajta biztositas..

Gondolom inkabb nem eszel a honapban, csak a torlesztot ki tudd fizetni..

Gondolom mar nincs ertelme az eletednek..

Gondolom egybol felkeles utan jottel ra, mert nem tudtad megnezni az osszes kozossegi mediat..

Gondolom egyik se igaz rad..

2018. júl. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nincs törlesztő, nyert telefon, illetve az életem se múlik rajta te nagyon kedves, de érhető ha most zavar.
2018. júl. 25. 09:35
 3/10 anonim ***** válasza:
74%

Magát az IPhone-t próbáltad csörgetni? Talán nem is tud róla a taxis, és ha jó fej és meghallja és felveszi, így előkerülhet és visszakaphatod. Illetve ha nem kapcsolható (és gyaníthatóan még nem merült le), sejthető, hogy le van már nyúlva.

4-5 nappal később azért megpróbálnám újra végighívogatni a nagyobb társaságokat, ha leadja a taxis, addigra biztos megtalálja.

2018. júl. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lehet ilyen iphone-t nyerni??
2018. júl. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha van Google fiókod, illetve GPS is be volt kapcsolva, akkor a Google maps-én meg tudod nézni, és merre volt/van a telefon.
2018. júl. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne hogy hol lehet ilyen Iphone-t nyerni :D
2018. júl. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Taxisoktol lehet nyerni idokozonkent ha jol tudom.
2018. júl. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Az iphone-t meg lehet keresni térképen. Csak egy másig iphone kell hozzá, a "keresés" app és az icloud fiókod.
2018. júl. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Offline módban van az elveszett telefon, és valószínűleg te is merült, így nem található meg ICloud-al. Amúgy posta biztosítás nyereményjátékkal
2018. júl. 25. 18:54
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát ez cumi. Ha egy utánad lévő utas előbb megtalálta mint a taxis, akkor szopóka. Én akárhányszor találtam telefont a taximban, és be volt kapcsolva, mindig kerestem benne egy releváns telefonszámot (anya, otthon, kicsim, tesó, stb), felhívtam, hogy bent maradt a taxiban, hova vihetem. Sosem kértem még érte pénzt (a fuvar miatt, ugye, mert csak elgurultam a megadott címre, és nincs ingyen a nafta, se az idő), de mindig adtak, mondván, hogy "ne viccelj már, 100 ezer pluszos teló, ennyit nekem megér hogy visszahoztad". Kölcsönösen megköszönjük ilyenkor egymásnak, és kész. Első körben próbáld felhívni a telefont, aztán lesz ami lesz.
2018. aug. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!