Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ezzel csak szerintem tekintett...

Ezzel csak szerintem tekintett rám egy k-. vaként?

Figyelt kérdés

Nyári munkázok, az egyik kolléga úr nagyon szívélyes volt velem, de csak azért, mert megtudta, hogy az unokaöccse velem egy iskolába jár. Az alábbiakat mondta: "Tudod, van az unokaöcsém, Xy Levi, egész nap csak laptop-ozik, gondoltam, ha már itt vagy, kicsit kimozdulhatna otthonról veled. Bár ő 2 évvel fiatalabb nálad, ez még belefér neked?"

Állam leesett, azt hittem, még a tarifámat is megkérdezi. Utána pedig a nevemet kérdezgette, és aznap este még bejelölt Facebook-on.

Olyan megalázónak érzem ezt az egész szituációt, mint egy rossz k. urvára, úgy tekintett rám. Nagy ívben kerülöm, de emiatt meg mintha még jobban nyomulna utánam. Hogyan kellett volna erre reagálnom?


2018. júl. 25. 16:26
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
Nem ku*vaként tekintett rád hanem az unokaöccsének segítene barátnőt találni, ha már ő egész nap csak a laptopot nyomkodja, és nem él szociális életet.
2018. júl. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
Ez nem a te dolgod hogy az unokaöccse életképtelen. Nem véletlenül nincs még fiú barátja se nemhogy lány. Én ezt igy megmondanám a papanak.
2018. júl. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehetett volna szebben fogalmazni, mert tényleg elég béna volt, de tényleg annyiról volt szó, hogy az unokaöccsének valami találkát összehozzon. Fiatalok vagytok gondolom, nem akart semmi rosszat. Mint mondtad, egy suliba jártok, ezért nem érezte gáznak megkérdezni, mert amúgy is láthatjátok egymást.


Nyilván nem nézett k.vának, ne is így értelmezd. Ha aztán a nevedet kérdezgette és a Facebookon hajkurászott, akkor vagy teljesen hülye és nincs szégyenérzete, vagy nem adtál egyértelmű választ.


Ha legközelebb ilyen szituba kerülsz, szerintem valami olyasmi korrekt válasz lehet, hogy "sajnálod, de nem érdekel az ilyesmi"; ha tovább erőszakoskodik és tapad rád, akkor te is durvulhatsz, pl.: "Ha ismerkedni akarok valakivel, akkor majd én eldöntöm kivel, és most mennem kell", vagy "Nem adom meg a nevem, mert nem érdekel a dolog. Keress mást".

2018. júl. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
65%
na de mennyi az annyi?
2018. júl. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
41%

Lol ha tőlem kérdezték volna ugyanezt, eszembe se jutott volna, hogy qrvának néznek, mivel nem adok semmi okot arra, hogy ezt feltételezzék rólam.

Te amúgy mindenen így megsértődsz?

2018. júl. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Épp ez az, hogy csöppet sem adtam okot, hogy ilyeneket beszéljen, másrészt meg a hangnemmel is utalt, hogy nem párválasztás céljából akar képbe hozni az unokaöcsivel, kacér és hivalkodó volt.
2018. júl. 25. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!